Ламінування брів

Ще кілька років тому брови вискубували тонко і не акцентували на них увагу. Але все тече, все змінюється, і ось прийшов тренд на виразні і яскраві брови. Спочатку був в моді перманентний макіяж, коли брови свої вищипувалися і малювалися за шаблоном. Татуаж вицвітав поступово. Пізніше винайшли волоскових техніку і пудрове напилення — вони-то і стали популярними у дівчат. Останнім часом мода на природність вкоренилася. Серед новинок в догляді — ламінування брів. Інтригуюча назва і красивий ефект. Ламінування брів Львів набирає популярність, а все завдяки відносній легкості процедури і ефектному результату. Розберемо докладніше, що стоїть за цікавою назвою. Ламінування брів у Львові.

Що таке ламінування брів?

Ламінування брів — це як укладання з тривалим ефектом. Брови завжди виглядають розчесаними, укладеними і виразними. Що важливо, процедура також є доглядом. Зміцнює своє волосся і робить його більш стійким до агресивного зовнішнього впливу.

Для ламінування брів у Львові використовують спеціальний склад. Він покриває брови, фіксуючи їх в потрібному положенні. Фарбувальні пігменти, поєднувані з засобом, дозволяють отримати потрібний колір. При цьому ефект радує своєю стійкістю.

Які переваги процедури?

Ламінування — процедура яка доглядає. В результаті свої брови починають краще рости. Волоски стають рівномірними і сильнішими. Крім того, в ході ламінування виконується фарбування брів. Це дозволяє не витрачати час на макіяж з ранку. Завжди бути «при параді». Також процедура є абсолютно безболіснию, немає глибокого впливу на внутрішні шари шкіри, як у випадку з татуажем, а ефект тримається 1-1,5 місяці. Більш того, у Львові зробити ламінування брів стало можливим у багатьох салонах краси. Вартість ламінування брів також є плюсом. Ефект від процедури тримається довго, а ціна ламінування брів у Львові розпочинається від 650 грн.

Як відбувається процедура ламінування брів?

1. Насамперед майстер оцінює стан брів і шкіри навколо. Після пояснює, що буде відбуватися і для чого потрібні етапи процедури.

2. При необхідності робиться корекція.

3. Після цього майстер акуратно розчісує брови клієнтки. Знімає декоративну косметику, якщо вона є. Знежирює спеціальним складом брови.

4. Далі на бровки наноситься спеціальний склад. Він дозволяє зробити їх більш гнучкими і м’якими. Робить структуру волосся  пористою і «відкритою» для подальшого впливу.

5. Після цього бровки ще раз укладають рівно. Акуратно фіксують спеціальною щіточкою-гребінцем.

6. Наступним кроком наноситься фіксуючий склад. Зверху — додатковий шар зміцнюючого складу. Він живить волоски.

7. Після цього brow-майстер дбайливо знімає нанесені склади.

8. Зверху при необхідності наноситься фарбувальний пігмент.

Чому ламінування брів необхідно робити в салоні?

Ефект від ламінування тримається тривалий час. Якщо немає впевненості в компетенції майстра, робити таку процедуру не варто. Сплутані волоски буде важко вирівняти, до змивання складу. Некоректно пофарбовані, пошкоджені брови дуже складно відновлювати після домашніх майстрів. У салонах краси майстри мають досвід і сертифікати, що підтверджують їх кваліфікацію.

Ціна на ламінування брів у початківців майстрів нижче. Але якщо вам важливий результат, порівняйте ризики і вартість ламінування брів.

Не ризикуйте своїм здоров’ям і красою, ви гідні кращого!

Ефект від процедури

1. Ламінування робить брови яскравими. Фарбувальні пігменти тримаються довше.

2. Доглядає за волосками. Обволікаючий склад живить волоски.

3. Створює ефект укладання. Ваші брови будуть мати акуратну форму.

4. Збереження кольору. Після фарбування брів, для тривалого ефекту. Дозволяє скоротити походи на корекцію.

5. Тонкі волоски набувають об’єм. Завдяки цьому можна коригувати форму брів.

6. Брови набувають доглянутий вигляд. Укладання ламінуючим засобом зберігає форму.

7. Захоплені погляди чоловіків.

Тривалість ефекту

Термін носіння складу на волосках залежить від особливостей організму. Від 3-6 тижнів можна насолоджуватися ефектом. Варто враховувати природну зміну волосків. Нові бровки матимуть природну структуру. Деякий час гармонійно поєднуватися з ламінованим. Згодом склад буде вимиватися. Ламінування брів має привабливу вартість. Бажано вчасно робити корекцію.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Корекція брів

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування брів

Від 60 хв

200 грн.

Ламінування брів

Від 60 хв

200 грн.

Фарбування брів

Від 60 хв

200 грн.

Татуаж брів

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Паламарчук Анастасія
Візажист, brow-стиліст
Карпенко Володимир
Визажист, brow-стилист
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%