Нарощування волосся

Нарощування волосся — це процедура по візуальному збільшенню довжини пасом за допомогою прикріплення до них донорського волосся. Ефект від неї триває 2-3 місяці, після чого потрібно знову відвідати салон краси і провести корекцію. Існує кілька методів проведення нарощування.

«Холодний» спосіб має на увазі фіксацію донорських пасом на природні за допомогою клею або металевих кліпс. При «гарячому» використовують спеціальну смолу, якою запаюють місця з’єднання. Одним з найпопулярніших методів є стрічкове нарощування волосся, під час нього до волосся клієнта кріплять стрічку, на якій вже зафіксовані донорські пасма.

Для трессового нарощення волосся майстер спочатку зробить брейд на натуральному волоссі, після чого до нього нитками і голкою пришиє донорську косичку. Під час капсульної процедури волосся фіксують за допомогою кератинових капсул, які розігрівають гарячими щипцями.

Зачіска впливає на те, як складається день, а в підсумку і життя. Бажаєте змінити свій імідж і зробити Вашу зачіску чарівною — поспішайте до нас!

Наш салон краси з нарощення волосся у Львові втілить Вашу мрію про розкішне і довге волосся в реальність. Наша команда професійних майстрів, що володіє різними техніками нарощування волосся, готова втілити в життя будь-яку ідею. Ми раді запропонувати Вам наші послуги:

  • Нарощення волосся на коротке волосся;
  • Загущення волосся нарощуванням;
  • Кольорове нарощування волосся;
  • Процедури нарощування для об’єму різними техніками і багато іншого.

Наш салон з нарощення волосся у Львові вигідно відрізняється від інших салонів тим, що вся продукція з натурального волосся виготовлена  на нашому власному виробництві і завжди в наявності величезний асортимент волосся на вибір для будь-якого типу нарощування. Нашими фахівцями — технологами були створені унікальні сучасні технології обробки волосся, що гарантує чудову якість і тривалий термін служби. Доглядати за такими волоссям буде легко і комфортно!

Наш затишний салон краси знаходиться у Львові. До Ваших послуг уважний персонал, який грамотно проконсультує, підбере Вам волосся і запропонує смачні напої.

Завдяки багаторічному досвіду ми розробили власні унікальні методики нарощення волосся у Львові, які є найбільш безпечними для власного волосся. У своїй роботі ми пропонуємо тільки індивідуальний підхід до кожного клієнта.

У процесі роботи ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, власного виробництва. Результат завжди відповідає заявленим вимогам за умови дотримання правил догляду за нарощеними волоссям.

Надійна полімерна основа має гнучку структуру і повторює форму голови. Зачіска зберігає природний і охайний вигляд довгий час. При нарощуванні не використовуються ніякі хімічні засоби, волосся не піддається термічній обробці. Стрічкове нарощування не займає багато часу. На процедуру йде близько 40 хвилин. Висока якість волосся дозволяє використовувати їх багаторазово при повторній корекції. Доглядати за нарощеним волоссям абсолютно не складно! Часу ви витратите не більше, ніж на догляд за своїм волоссям. Швидка і легка процедура корекції і зняття наращених локонів.

Довге волосся завжди вважалося еталоном краси. Безперечно, довге гарне волосся прикрасять будь-яку дівчину. Невдала стрижка або фарбування можуть істотно зашкодити власному волоссю. А якщо ніяк не виходить відростити довжину самостійно, або у Вас важливий захід — ми допоможемо Вам.

Чудова альтернатива — це капсульне нарощування волосся. Дана процедура полягає в кріпленні до Вашого волосся пасом за допомогою кератину. Нарощування волосся капсулами має кілька різновидів:

Італійська техніка — нею можна подовжити пасма навіть на чубчику, дозволяє робити майже будь-які укладкки і має довгий термін носіння — до 6-ти місяців.

Англійська — це гаряче капсульне нарощування, прядки кріпляться на смоляні органічні капсули клейовим пістолетом, процедура не підходить жінкам з жирним типом волосся, термін носіння в середньому 4 місяці. Досить складно коригується.

Іспанська техніка — холодну капсульне нарощування — підходить для світлого волосся, оскільки клей, на який кріпиться довжина, при засиханні стає білого кольору, техніка має безліч обмежень в догляді. Недолік такого нарощування полягає в тому, що капсули досить жорсткі на дотик.

Ціни на нарощення волосся у Львові

Послуга

Час

Ціна

Капсульне нарощення

Від 60 хв

600 грн.

Нарощення стрічкового волосся

Від 60 хв

550 грн.

Зняття волосся

Від 60 хв

600 грн.

 


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Чоловічі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Жіночі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Дитячі стрижки стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Ламінування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Мелірування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Фарбування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Стрижка гарячими ножицями

Від 60 хв

200 грн.

Хімічна завивка волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Кератинове вирівнювання волосся

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Сичова Олена
Арт-директор
Андрієва Яна
vip-стиліст
Долженко Наталія
Стиліст
Лаврова Вікторія
Стиліст
Мироненко Оксана
Топ-стиліст
Давидченко Вікторія
Топ-стиліст
Стеценко Марія
Топ-стиліст
Жукова Анастасія
Топ-стиліст
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%