Нарощення волосся

Нарощування волосся — це перукарня процедура по візуальному збільшенню довжини пасом за допомогою прикріплення до них донорських волосся. Ефект від неї триває 2-3 місяці, після чого потрібно знову відвідати салон краси і провести корекцію. Існують кілька методів проведення нарощування.

«Холодний» спосіб має на увазі фіксацію донорських пасом на природні за допомогою клею або металевих кліпс. При «гарячому» використовують спеціальну смолу, якою запаюють місця з’єднання. Одним з найпопулярніших методів є стрічкове нарощування волосся, під час нього до волосся клієнта кріплять стрічку, на якій вже зафіксовані донорські пасма.

Для трессового нарощування майстер спочатку зробить брейд на натуральних волоссі, після чого до нього нитками і голкою пришиє донорську косичку. Під час капсульної процедури волосся фіксують за допомогою кератинових капсул, які розігрівають гарячими щипцями.

Зачіска впливає на те, як складається день, а в підсумку і життя. Бажаєте змінити свій імідж і зробити Вашу зачіску чарівною — поспішайте до нас!

Наш салон краси з нарощування волосся зробить Вашу мрію про розкішних і довгому волоссі реальністю. Наша команда професійних майстрів, що володіє різними техніками нарощування волосся, готова втілити в життя будь-яку ідею. Ми раді запропонувати Вам наші послуги:

  • Нарощування волосся на коротке волосся;
  • Загущення волосся нарощуванням;
  • Кольорове нарощування волосся;
  • Процедури нарощування для обсягу різними техніками і багато іншого.

Наш салон з нарощування вигідно відрізняється від інших салонів тим, що вся продукція з натурального волосся виготовлена  на нашому власному виробництві і завжди в наявності величезний асортимент волосся на вибір для будь-якого типу нарощування. Нашими фахівцями — технологами були створені унікальні сучасні технології обробки волосся, що гарантує чудову якість і тривалий термін служби. Доглядати за такими волоссям буде легко і комфортно!

Наш затишний салон краси знаходиться у Львові. До Ваших послуг уважний персонал, який грамотно проконсультує, підбере Вам волосся і запропонує смачні напої.

Завдяки багаторічному досвіду ми розробили власні унікальні методики нарощування, які є найбільш безпечними для власного волосся. У своїй роботі ми пропонуємо тільки індивідуальний підхід до кожного клієнта.

У процесі роботи ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, власного виробництва. Результат завжди відповідає заявленим вимогам за умови дотримання правил догляду за нарощеними волоссям.

Надійне полімерне основа має гнучку структуру і повторює форму голови. Зачіска зберігає природний і охайний вигляд довгий час. При нарощуванні не використовуються ніякі хімічні засоби, волосся не піддається термічній обробці. Стрічкове нарощування не займає великої кількості часу. На процедуру йде близько 40 хвилин. Висока якість волосся дозволяє використовувати їх багаторазово при повторному перенаращіваніі. Доглядати за нарощуванням волосся у Львові абсолютно не складно! Часу ви витратите не більше, ніж на догляд за своїм волоссям. Швидка і легка процедура корекції і зняття наращённих локонів.

Довге волосся завжди вважалися еталоном краси. Безперечно, довге гарне волосся прикрасять будь-яку дівчину. Невдала стрижка або фарбування можуть істотно зашкодити власному волоссю. А якщо ніяк не виходить відростити довжину самостійно, або у Вас важливий захід — ми допоможемо Вам.

Чудова альтернатива — це капсульне нарощування волосся. Дана процедура полягає в кріпленні до Вашого волосся пасом за допомогою кератину. Нарощування волосся капсулами має кілька різновидів:

Італійська техніка — нею можна подовжити пасма навіть на чубку, дозволяє робити наступні укладання і має довгий термін носіння — до 6-ти місяців.

Англійська — це гаряче капсульне нарощування, прядки кріпляться на смоляні органічні капсули клейовим пістолетом, процедура не підходить жінкам з жирним типом волосся, термін носіння в середньому 4 місяці. Досить складно коригується.

Іспанська техніка — холодну капсульне нарощування — підходить для світлих пасм, оскільки клей, на який кріпиться довжина, при засиханні стає білого кольору, техніка має безліч обмежень в догляді. Недолік такого кріплення полягає в тому, що капсули досить жорсткі на дотик.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Чоловічі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Жіночі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Дитячі стрижки стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Ламінування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Мелірування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Фарбування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Стрижка гарячими ножицями

Від 60 хв

200 грн.

Хімічна завивка волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Кератинове вирівнювання волосся

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Сичова Олена
Арт-директор
Андрієва Яна
vip-стиліст
Долженко Наталія
Стиліст
Лаврова Вікторія
Стиліст
Мироненко Оксана
Топ-стиліст
Давидченко Вікторія
Топ-стиліст
Стеценко Марія
Топ-стиліст
Жукова Анастасія
Топ-стиліст
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%