Перманентний макіяж

Перманентний макіяж у Львові — нанесення спеціального фарбувального пігменту у верхні шари дерми, щоб виділити, підкреслити або скорегувати деякі риси обличчя. Наші майстри — справжні професіонали своєї справи, постійно беруть участь у міжнародних форумах і займають призові місця. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. За допомогою перманентного макіяжу можна поліпшити форму брів, губ, повік і багато іншого.

В першу чергу ми подбали про безпеку і комфорт наших клієнток, зробивши все можливе, щоб створити ідеальні умови. Студія оснащена імпортним обладнанням. У роботі використовуються пігменти найвищої якості. Їх відрізняє особлива стійкість, гіпоалергенність і нешкідливість для здоров’я. Місцева анестезія застосовується з урахуванням протипоказань і індивідуальних особливостей.

Всі роботи по створенню перманентного макіяжу проводяться виключно в стерильних умовах із застосуванням одноразових витратних матеріалів. Відвідувачки студії отримують всі необхідні консультації про правильний догляд за обличчям в період загоєння після процедури.

Клієнтки нашого салону завжди відзначають приємну атмосферу в студії і високий професіоналізм майстрів.

Особливості процедури

Перманентний макіяж у Львові виконується в салоні, займає мало часу і на тривалий період позбавляє від необхідності підправляти форму брів, очей і губ.

Такою послугою варто скористатися тим:

  • у кого не вистачає часу на якісний щоденний макіяж;
  • хто хоче скоректувати дефекти зовнішності;
  • для кого існує загроза виникнення алергічної реакції при використанні косметики;
  • Досвідчені майстри нашого салону, який знаходиться у Львові, зможуть підібрати оптимальний варіант для кожного конкретного випадку і якісно проведуть процедуру перманентного макіяжу та корекції з використанням елітної косметики. Всі послуги будуть коштувати порівняно недорого, а результат перевершить очікування.

Особливості процедури і її переваги

Татуаж — так часто називають перманентний макіяж. Це пов’язано зі специфікою процесу. Введення барвників під шкіру нагадує нанесення татуювання.

Ефект від процедури зберігається до 2-ох років.

Вона не болюча, оскільки фарба вводиться під верхні шари шкіри

Це має свої переваги:

  • по-перше, образ можна міняти через певні проміжки часу;
  • по-друге, коригування можуть використовувати навіть ті, хто чутливий до косметики;
  • і, нарешті, ціна перманентного макіяжу буде значно нижче, ніж загальна вартість регулярних косметичних процедур, проведених вдома і в салоні;
  • Макіяж наноситься в області губ, брів, повік. Для цього використовуються різні техніки і обладнання.

Краще за всіх татуаж у Львові зроблять фахівці нашого салону.

Види і техніки виконання перманентного макіяжу

Татуаж брів у Львові може виконуватися методом волоскового промальовування і способом розтушовування. Для коригування губ використовують акварельне розтушовування або щільне заповнення — помадний прокрасс.

Від обраного виду і використовуваних матеріалів буде залежати ціна послуги.

Макіяж повік проводиться або з розтушовуванням верхньох і нижньої повіки, або з заповненням простору між віями або нанесенням стрілок.

Оскільки зовнішність змінюється не на один день, передбачається проведення роботи в кілька етапів, що включають консультацію, попереднє промальовування ескізу і тільки після узгодження, виконання процедури.

Досягти хороших результатів можна при правильному догляді за татуажем протягом декількох тижнів після процедури.

Доступна ціна та відмінний ефект роблять процедуру перманентного макіяжу популярною. Тому щоб пройти її у Львові, до нас потрібно записатися заздалегідь.

Перманентний макіяж у Львові — це природна краса для кожної жінки.

Чому варто прийти саме до нас на перманентний макіяж

Всі процедури в нашому салоні виконують кваліфіковані майстри. Під час процедури спостерігаються деякі неприємні відчуття, тому радимо використання анестезії. Допускається утворення невеликого набряку і поява занадто яскравого контуру, але всі ці прояви проходять протягом 4-5 днів.

Наші фахівці підбирають колір індивідуально, він повинен максимально підходити до відтінку шкіри або брів. У разі якщо фарбувальні речовини вбралися нерівномірно і видно відмінності в тонах, то через 4-5 тижнів проводиться повторна процедура.

Наша мета — надання якісних косметичних послуг за розумною ціною. Відвідайте нашу студію у Львові і переконайтеся в цьому самі!


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Нюдовий макіяж

Від 60 хв

200 грн.

Перманентний макіяж

Від 60 хв

200 грн.

Денний макіяж

Від 60 хв

200 грн.

Вечірній макіяж

Від 60 хв

200 грн.

Випускний макіяж

Від 60 хв

200 грн.

Весільний макіяж

Від 60 хв

200 грн.

Макіяж для фотосесії

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Паламарчук Анастасія
Майстер макіяжу
Карпенко Володимир
Майстер макіяжу
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%