Курси макіяжу та візажу у Львові

курси візажу

Для творчості не існує кордонів! Макіяж здатний відкривати нові грані прекрасного і наше завдання, розкрити в вас творчий потенціал, допомогти знайти власний стиль і показати, на що здатна кисть в ваших руках. Задоволеність від своєї роботи — це дуже важливо! Адже коли робота приносить не тільки радість, а й прибуток, якісно змінює оточення, надихає на нові мрії та цілі. І професія візажиста — це та категорія професій, яка стає улюбленою справою.

Знайомство з косметикою — це найцікавіша і довгоочікувана частина уроку на навчанні. Практично всі дівчата люблять тестувати косметику, особливо якщо вона відмінної якості. Ми обожнюємо якісні продукти і тому постійно поповнюємо кейс школи найпопулярнішими косметичними хітами як люксової, так і професійної лінійки і не прив’язуємося до жодного косметичного бренду.

Школа професійного макіяжу №1 в Львові запрошує Вас пройти навчання за курсом «Майстер візажист».

Освоїти нову професію ніколи не пізно:

 • тобі 15 років, і ти тільки закінчила школу?
 • тобі 20 років, ти візажист, і розумієш, що вигідно бути комбінованим фахівцем і надавати великі послуги клієнту?
 • тобі 25, і ти тільки вийшла з декрету, і не знаєш, що робити далі?
 • тобі 40 років, ти бухгалтер, і хочеш щось поміняти в своєму житті?

ЗМІНИ СВОЄ ЖИТТЯ! Пориньте в БЬЮТИ-ІНДУСТРІЮ! ОТРИМАЙ НОВУ ПРОФЕСІЮ ЗА 15 ЗАНЯТЬ!

Але для хорошого старту без якісних знань не обійтися, тому встигай зайняти місце на наш курс «Майстер візажист», розроблений за авторською методикою візажистів з величезним досвідом.

Для кого підходить курс «Майстер візажист»?

курси макіяжу

Навчання на курсі підходить для дівчат без освіти візажиста, а також для тих, хто хоче отримати більш сучасну базу і дізнатися все нові техніки і знання з макіяжу.

На навчанні ми розберемо:

 • чим цікавий інстаграм для б’юті-індустрії;
 • як правильно оформляти профіль;
 • як ретушувати фото;
 • дізнаєтеся все про кистях: ворс, форма, застосування;
 • особливості будови обличчя: пропорції, обсяги, западини, тінь, півтінь;
 • всілякі схеми моделювання очей, губ, носа, брів;
 • все про колір і як поєднувати кольори в макіяжі;
 • всі найпопулярніші і трендові макіяжі, при цьому не втрачаючи класику;
 • психологічні аспекти в роботі з клієнтами;
 • і багато іншого.

Отримавши диплом візажиста, ви можете розгубитися — «А що ж робити далі? Де брати клієнтів? Куди бігти? » Чи не панікуємо! — це в першу чергу! А по-друге, беремо себе в руки, чітко ставимо за мету — якого результату ми хочемо досягти і приступаємо! Кожен день відпрацьовуємо новий макіяж хоча б на одній моделі. Напрацьовувати впевненість в собі і своїх силах і відточувати майстерність. В процесі відпрацювань «Позначай» свої слабкі сторони і виписуй як №1 для наступної відпрацювання. Кожен день роби по кроку на шляху до своєї мети, не сиди склавши руки і пензлика! А головне — повір в себе!

Після закінчення курсу макіяжу ви зможете:

 • Грамотно підходити до догляду за шкірою обличчя

Ви навчитеся розбиратися в різних типах шкіри і її особливості, зможете враховувати ряд важливих факторів і вибирати якісні та ефективні косметичні засоби;

 • робити гарний макіяж

Ви зможете грамотно наносити тон, приховувати недосконалості шкіри, коригувати форму очей і губ і створювати образи для роботи, навчання або на вихід;

 • розставляти акценти у макіяжі

Ви навчитеся грамотно використовувати яскраві кольори в макіяжі і підкреслювати достоїнства своєї зовнішності;

 • Чудово виглядатимете за будь-якої нагоди

Після навчання макіяжу у Львові для початківців ви зможете підготуватися до вечірки, весілля, фотосесії, економлячи гроші і час на послуги візажистів, так як зможете створити бажаний образ самостійно.

Програма навчання на майстра візажиста:

Загальна тривалість курсу: 20 академічних годин.

ЗАНЯТТЯ №1 — Догляд за шкірою І ПІДБІР КОСМЕТИКИ

навчання макіяжу та візажу

На курсах для початківців візажистів у Львові викладач розповість про важливі засади. Навчить визначати тип шкіри і повідає про те, який відхід потрібно для кожного з них. Вкаже на важливі фактори, які позначаються на зовнішньому вигляді і здоров’я особи. Ви розберете ряд компонентів з складів косметичних засобів, навчитеся вибирати якісні та ефективні варіанти. Це також допоможе знаходити гідні аналоги дорогих брендів.

ЗАНЯТТЯ №2 — ПРИРОДНИЙ МАКІЯЖ

Ви приступите до роботи над макіяжем. Навчіться грамотно готувати шкіру до мейкапу, наносити рівний сяючий тон. Дізнаєтеся, як можна приховати дрібні недосконалості шкіри. На практиці навчитеся правильно працювати з кистями і спонжем і зробите природний, натуральний макіяж з використанням невеликої кількості косметичних засобів.

ЗАНЯТТЯ №3 — АКЦЕНТИ В МАКІЯЖІ

Ви зрозумієте, на чому акцентувати увагу в макіяжі, до чого це найкраще підходять і як допоможе підкреслити достоїнства. Освоїте етапи ділового макіяжу — ідеальний образ для роботи або навчання. Педагог навчить правильно наносити помаду на губи. Розповість вам про принципи гармонійного поєднання кольорів. Навчить перетворювати базовий мейк в більш яскравий одним засобом.

ЗАНЯТТЯ №4 — ВЕЧІРНІЙ МАКІЯЖ ЗІ СТРІЛКАМИ

Педагог розповість про особливості, характерних для образу на вихід. Крім того, допоможе розібратися в різних формах очей і принципах макіяжу для кожного з них. Ви дізнаєтеся, як скорегувати недоліки, зробити погляд більш виразним завдяки вдалому вибору форми стрілок.

ЗАНЯТТЯ №5 – СМОКІ АЙС

Викладач розповість про секрети вдалих смокі айс. Ви на практиці навчитеся наносити олівець або тіні і розтушовувати їх. Викладач розповість про образи, які відмінно виглядатимуть на різних заходах різних, поділиться етапами професійних технік майстрів-стилістів. Крім того, ви дізнаєтеся про те, який макіяж найкраще підійде для Селфі.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%