Чистка нігтів

Доглянуті акуратні руки створюють приємне враження про жінку, підкреслюючи її індивідуальність і надаючи витонченості. За допомогою краси нігтів представниці прекрасної статі можуть продемонструвати почуття стилю і відмінний смак. Систематичний похід в салон нігтьового сервісу для більшості жінок вже увійшов в звичку, адже завдяки роботі майстра вони не тільки відчувають себе впевнено, а й дбають про своє здоров’я.

В основі нашої філософії лежить переконання, що кожна людина заслуговує ідеальні нігті. Ми прагнемо до досконалості, щоб кожен клієнт відчував себе особливим і ми пропонуємо високоякісні процедури чистки нігтів у Львові. Наші фахівці будуть працювати з Вами, щоб створити ідеальний вигляд нігтів.

В нашому салоні у Львові є всі умови для комфортного обслуговування клієнтів. Є сучасне обладнання, а використовувані інструменти проходять обов’язкову стерилізацію. Наш салон краси пропонує клієнтам натуральні і безпечні косметичні засоби, які не зашкодять вашій шкірі. Процедура виконана в нашому салоні відрізняється тривалою стійкістю і якістю виконання.

Наші фахівці мають великий досвід в даній роботі і створять вам приємну атмосферу, щоб ви могли з насолодою провести час, поки буде відбуватися чистка нігтів. Ми вітаємо всіх прекрасних дам і солідних чоловіків.
Ми гарантуємо якість, гігієну та безпеку виконуваних процедур.

Основні способи чистки нігтів

Чистка нігтів у Львові здійснюється декількома способами:

Медична чистка нігтьових пластин — процес абсолютно безболісний, під час маніпуляції хворий не відчуває жодного дискомфорту. При її виконанні не потрібно ніякої додаткової анестезії.

  • Виключений ризик ускладнень.

Апаратна чистка нігтьових пластин не має на увазі ушкодження прилеглої до нігтя шкіри, виключає навіть найменша кровотеча і поширення інфекції. Відновлення проходить швидко.

  • Ефективне лікування грибкових хвороб.

Зняття пошкодженого шару нігтьової пластини поліпшує усмоктування лікарських препаратів. Їх накладають на оброблені ділянки для остаточного знищення залишків в структурі нігтя грибків, через це загоєння проходить значно швидше.

  • Виключає вростання.

При ураженні мікозів нігтьова пластина ущільнюється і деформується, іноді вростає в шкірні покриви пальця. Медичний апаратний педикюр назавжди вирішує цю проблему.

  • Не існує протипоказань.

Чистка нігтьових пластин апаратом дозволена абсолютно всім пацієнтам. Навіть людям, які хворіють на цукровий діабет, варикоз, тромбоз, атеросклер ніг і погане згортання крові.

  • Дозволяється повторювати процедуру при необхідності.

Здійснювати процедуру апаратного чищення нігтьових пластин можна стільки, скільки це буде необхідно, поки грибкова інфекція не буде переможена.

  • Мінімальна вірогідність повторно захворіти.

Метод апаратного чищення нігтьових пластин гарантує повне видалення інфекції і виключає ризик відновлення мікозу або перехід хвороби на здорові тканини або шкірні покриви.

  • Здоровий зовнішній вигляд.

Після процедури пошкоджені мікозів нігтьові пластини знову набувають

майже повноцінний естетичний вигляд. Пацієнту не доведеться носити закрите взуття, щоб приховати наслідки хвороби.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Педикюр

Від 60 хв

200 грн.

Покриття гель лаком

Від 60 хв

200 грн.

Апаратний педикюр

Від 60 хв

200 грн.

Чистка нігтів

Від 60 хв

200 грн.

Гелевий манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Шелак

Від 60 хв

200 грн.

Експрес-манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Зняття гель-лаку

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування нігтів

Від 60 хв

200 грн.

Покриття акрилом

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Забудько Марія
Майстер манікюру / педикюру
Лавриненко Марина
Майстер манікюру / педикюру
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%