Біозавивка вій

Запрошуємо на біозавивку вій у Львові.

Біозавивка вій BioLashLift і DollySLash — процедура, спрямована на швидке і безпечне закручування. Засіб наноситься тільки на «тіло» війок, не впливає на корені. В результаті випадання виключається, а натуральні компоненти не пошкоджують структуру вій, не руйнують і не обтяжують їх.

Більшість жінок має від природи міцні і довгі вії, але форма їх підводить.

Біозавивка допоможе надати витончений вигляд і красиву форму Вашим віям.

У нашому салоні досвідчені майстри мають високу кваліфікацію і регулярно підвищують свій професійний рівень. В ході процедури використовуються професійні засоби для біозавивка вій, стерильні інструменти і одноразові витратні матеріали.

Біозавивка вій підійде дівчатам з прямими або вниз зростаючими віями. Процедура зробить слухняними жорсткі, вперті волоски. Після завивки вії будуть простіше фарбуватися тушшю, укладатися. Чи не буде необхідності шукати туш, що підкручує вії, користуватися щипцями для завивки. Щипці ламають вії, висмикують їх.

Гарний погляд і вражаючі вії вимагають від жінки чималих зусиль. Щоденний макіяж забирає час, який можна витратити з куди більшою користю. Хочете мати зачаровуючй погляд, але втомилися день за днем ​​наносити і видаляти туш? Ми пропонуємо сучасну, безпечну і ефективну процедуру біозавивка вій. Її результат перевершить Ваші очікування. Вії отримають шикарний вигин, візуально збільшиться їх довжина і об’єм. Погляд стане більш яскравим і привабливим.

Переваги біозавивка вій

  • До складу фарби входять натуральні рослинні компоненти
  • Біозавивка не псує і не пошкоджує вії
  • Процедуру можна проводити регулярно
  • Біозавивка абсолютно безболісна
  • Ви можете жити звичайним життям: спати в зручній позі, використовувати контактні лінзи, плавати в басейні і морі
  • Ефект зберігається до 1.5 місяців

Процедура біозавивка вій

Ви зручно розташовуєтеся в кріслі в кабінеті косметолога. Спеціальні накладки захищають нижні повіки від впливу активного складу. Майстер знежирює і очищає вії, видаляє залишки туші і забруднення. На верхньому рухомому повіці акуратно розміщується силіконовий валик. Саме від його розміру та форми залежить лінія вигину вій. Верхні вії притискаються до валика, і на них наноситься професійний засіб для завивки. Через 10-20 хвилин наноситься фіксуючий склад, потім — засіб для харчування й зміцнення вій.

Що краще: біозавивка або ламінування вій

Мета біозавивка і ламінування однакова — змінити форму волосків і їх вигину. Це здійснюєть за допомогою спеціальних валиків-бігуді, а також особливих розчинів для фіксації. Майстри індивідуально підбирають розміри бігуді з урахуванням довжини вій і побажань клієнтки щодо завитка. Для коротких волосків використовують валики мінімальних розмірів, а для більш довгих — з великим об’ємом.

Відмінність біозавивки від ламінування вій — в складі застосовуваного засобу і ефекті. Вигин забезпечується кожній з них. Але ламінування при цьому надає волоскам додатковий обсяг, а також темний відтінок. Тобто в цьому випадку відбувається робота відразу з декількома параметрами.

А пріоритетом біозавивка є тільки зміна форми. До того ж застосовувані при її проведенні склади іноді освітлюють волоски. Через це згодом їм потрібне додаткове фарбування перманентної фарбою, полуперманентною або звичайною тушшю.

Тому для тонких і ослаблених волосків найкращим варіантом буде відмова від біозавивка вій на користь ламінування у Львові . Цей момент дуже важливий. Саме в ньому полягає принципова відмінність процедур.

Біозавивка вій

В результаті ламінування досягається не тільки естетичний ефект (потовщення волосків, зорове збільшення їх обсягу, потемніння, формування потрібного вигину), але також оздоровлення. Ламінування насичує волоски такими корисними речовинами, як кератин, пептиди, вітаміни і мінерали. Це відмінний догляд для вій, завдяки якому вони набувають блиск, гладку структуру і збільшуються в товщині.

Проводити цю процедуру можна необмежену кількість разів. Можете виконувати її так часто, як вам захочеться, вона абсолютно нешкідлива. Тривалість перерв між повторними сеансами також не встановлена.

Ефект від біозавивки і ламінування достатньо стійкий і зберігається протягом 2-2,5 місяців.

Яка ж ще між біозавивкою і ламінуванням вій різниця? В процесі завивки не застосовуються склади з лікувальними компонентами, так як вона спрямована тільки на забезпечення гарного кокетливого завитка. В її ранньому варіанті — хімічної завивки, використовували склади для підкручування вій з досить агресивними компонентами. А сучасну біозавивку проводять за допомогою гіпоалергенних щадних засобів.

Врахуйте, що при біозавивці фіксуючий склад не наносять на корені. А значить, він не впливає на волосяні фолікули. Розчин наносять з відступом приблизно в 2 мм від повіки. Цей момент дуже важливий.

Проведення будь-який з вищеописаних процедур вимагає кваліфікованого фахівця. А для біозавивки варто вибирати майстра з особливою ретельністю і відповідальністю, інакше ризик негативних наслідків буде досить високий. Розмір валиків-бігуді, а також тривалість впливу хімічної речовини потрібно підбирати індивідуально. Якщо перетримати склад, волоски зав’ються в спіралі, а якщо недотримати — вигин вийде занадто слабким. Багато що залежить від товщини вій. Для тонких потрібно менший період впливу, а для густих і товстих — більш тривалий.

Що отримуєте в результаті?

Бездоганну форму закручених догори вій. Моментальний ефект — біозавивка вій в салоні дозволяє побачити результат відразу. При цьому немає обмежень в застосуванні декоративної косметики: ви можете використовувати її відразу після проведення процедури. Також можна спати на животі, піддавати вії низьким температурам, впливу вологи і сонячним променям.

Чому саме у нас в салоні?

1. Безпечні сертифіковані засоби;

2. Миттєвий і довготривалий результат;

3. Індивідуальний підхід і увага до кожного клієнта.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Нарощування вій

Від 60 хв

200 грн.

Ламінування вій

Від 60 хв

200 грн.

Біозавивка вій

Від 60 хв

200 грн.

Фарбування вій

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Паламарчук Анастасія
Lash-майстер
Карпенко Володимир
Lash-майстер
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%