Біозавивка вій

Запрошуємо на біозавивку вій у Львові.

Біозавивка вій BioLashLift і DollySLash — процедура, спрямована на швидке і безпечне закручування. Засіб наноситься тільки на «тіло» війок, не впливає на корені. В результаті випадання виключається, а натуральні компоненти не пошкоджують структуру вій, не руйнують і не обтяжують їх.

Більшість жінок має від природи міцними і довгими віями, але форма їх підводить.

Біозавивка допоможе надати витончений вигин і красиву форму Вашим віям.

У нашому салоні досвідчені майстри мають високу кваліфікацію і регулярно підвищують свій професійний рівень. В ході процедури використовуються професійні засоби для біозавивка вій, стерильні інструменти і одноразові витратні матеріали.

Біозавивка вій показана дівчатам з прямими або вниз зростаючими віями. Процедура зробить слухняними жорсткі, вперті волоски. Після завивки вії будуть простіше фарбує тушшю, укладатися. Чи не буде необхідності шукати підкручує туш, користуватися щипцями для завивки. Щипці ламають вії, висмикують їх.

Гарний погляд і вражаючі вії вимагають від жінки чималих зусиль. Щоденний макіяж забирає час, який можна витратити з куди більшою користю. Хочете мати зачаровує погляд, але втомилися день за днем ​​наносити і видаляти туш? Ми пропонуємо сучасну, безпечну і ефективну процедуру біозавивка вій. Її результат перевершить Ваші очікування. Вії придбають шикарний вигин, візуально збільшиться їх довжина і об’єм. Погляд стане більш яскравим і привабливим.

Переваги біозавивка вій

  • До складу фарби входять натуральні рослинні компоненти
  • Біозавивка не псує і не пошкоджує вії
  • Процедуру можна проводити регулярно
  • Біозавивка абсолютно безболісна
  • Ви можете жити звичайним життям: спати в зручній позі, використовувати контактні лінзи, плавати в басейні і море
  • Ефект зберігається до 1.5 місяців

Процедура біозавивка вій

Ви зручно розташовуєтеся в кріслі в кабінеті косметолога. Спеціальні накладки захищають нижні повіки від впливу активного складу. Майстер знежирює і очищає вії, видаляє залишки туші і забруднення. На верхньому рухомому столітті акуратно розміщується силіконовий валик. Саме від його розміру та форми залежить лінія вигину вій. Верхні вії притискаються до валика, і на них наноситься професійний засіб для завивки. Через 10-20 хвилин наноситься фіксуючий склад, потім — засіб для харчування й зміцнення вій.

Що краще: біозавивка або ламінування вій

Мета біозавивка і ламінування однакова — змінити форму волосків і їх вигину. Це здійснюють за допомогою спеціальних валиків-бігуді, а також особливих розчинів для фіксації. Майстри індивідуально підбирають розміри бігуді з урахуванням довжини вій і побажань клієнтки щодо завитка. Для коротких волосків використовують валики мінімальних розмірів, а для більш довгих — з великим об’ємом.

Відмінність біозавивка від ламінування вій — в складі застосовуваного кошти і ефекті. Вигин забезпечується кожної з них. Але ламінування при цьому надає волосках додатковий обсяг, а також темний відтінок. Тобто в цьому випадку відбувається робота відразу з декількома параметрами.

А пріоритетом біозавивка є тільки зміна форми. До того ж застосовувані при її проведенні склади іноді освітлюють волоски. Через це згодом їм потрібне додаткове фарбування перманентної фарбою, полуперманентние або звичайною тушшю.

Тому для тонких і ослаблених волосків найкращим варіантом буде відмова від біозавивка вій на користь ламінування. Цей момент дуже важливий. Саме в ньому полягає принципова відмінність процедур.

Біозавивка вій

В результаті ламінування досягається не тільки естетичний ефект (потовщення волосків, зорове збільшення їх обсягу, потемніння, формування потрібного вигину), але також оздоровлення. Ламінування насичує волоски такими корисними речовинами, як кератин, пептиди, вітаміни і мінерали. Це відмінний догляд для вій, завдяки якому вони набувають блиск, гладку структуру і збільшуються в товщині.

Проводити цю процедуру можна необмежену кількість разів. Можете виконувати її так часто, як вам захочеться, вона абсолютно нешкідлива. Тривалість перерв між повторними сеансами також не встановлена.

Ефект від біозавивка і ламінування достатньо стійкий і зберігається протягом 2-2,5 місяців.

Яка ж ще між біозавивкою і ламінуванням вій різниця? В процесі завивки не застосовуються склади з лікувальними компонентами, так як вона спрямована тільки на забезпечення гарного кокетливого завитка. В її ранньому варіанті — хімічну завивку, використовували склади для підкручування вій з досить агресивними компонентами. А сучасну біозавивку проводять за допомогою гіпоалергенних щадять засобів.

Врахуйте, що при біозавивку фіксує склад не наносять на корені. А значить, він не впливає на волосяні фолікули. Розчин наносять з відступом приблизно в 2 мм від століття. Цей момент дуже важливий.

Проведення будь-який з вищеописаних процедур вимагає кваліфікованого фахівця. А для біозавивка варто вибирати майстра з особливою ретельністю і відповідальністю, інакше ризик настання негативних наслідків буде досить високий. Розмір валиків-бігуді, а також тривалість впливу хімічної речовини потрібно підбирати індивідуально. Якщо перетримати склад, волоски завьются в спіралі, а якщо недодержати — вигин вийде занадто слабким. Багато що залежить від товщини вій. Для тонких потрібно менший період впливу, а для густих і товстих — більш тривалий.

Що отримуєте в результаті?

Бездоганну форму закручених догори вій. Моментальний ефект — біозавивка вій в салоні дозволяє побачити результат відразу. При цьому немає обмежень в застосуванні декоративної косметики: ви можете використовувати її відразу після проведення процедури. Також можна спати на животі, піддавати вії низьких температур, впливу вологи і сонячних променів.

Чому саме у нас в салоні?

1. Безпечні сертифіковані засоби;

2. Миттєвий і довготривалий результат;

3. Індивідуальний підхід і увага до кожного клієнта.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Нарощування вій

Від 60 хв

200 грн.

Ламінування вій

Від 60 хв

200 грн.

Біозавивка вій

Від 60 хв

200 грн.

Фарбування вій

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Паламарчук Анастасія
Lash-майстер
Карпенко Володимир
Lash-майстер
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%