Фарбування волосся

Фарбування волосся — перукарня послуга по зміні кольору волосся або зафарбовування сивини. Існує безліч технік фарбування. Час диктує нові тренди, тому сьогодні експерименти майстрів безмежні. У фарбуванні використовується матеріали різних виробників. Від властивостей барвників залежить бажаний тон і довготривалість результату.

Наша студія надає великий спектр перукарських послуг. Більший ухил ми робимо на колористику, щадні грамотні фарбування і відновлення, відходи, лікування волосся.

В останнє десятиліття технології зробили крок далеко вперед, створені нові покоління барвників для волосся, які не тільки зберігають структуру волосся, що не вибиваючи природний пігмент, а й додатково насичують волосся, чарівним чином вбудовувавши фарбувальні молекули в структурні порожнечі, обумовлені будовою волоса. Ці барвники заповнюють простір між лусочками волосся і різними способами створюють ефект світіння зсередини.

Молекули барвника особливим чином заломлюють світло, і ви отримуєте по-справжньому блискучі, дорого і шикарно виглядають волосся! Лабораторії різних континентів домоглися цього ефекту абсолютно різними способами і орієнтовані на різні структури волосся. Ми пильно стежимо за всіма виходять новинками і пропонуємо своїм улюбленим клієнтам всі ці досягнення з можливістю індивідуального підбору за типом волосся і бажаного ефекту.

Звичайно, робота з барвниками нового покоління вимагає додаткового навчання, і аргумент «я давно працює майстер і можу впоратися з будь-яким барвником» тут не пройде! Барвники дійсно нові і працюють за зовсім іншими принципами! У цьому часто криється причина розчарування споживача від використання нового барвника. Якщо майстер просто не вміє ним працювати, ви не отримаєте того ефекту, в який виробник вклав стільки часу і коштів! У наших салонах навіть найдосвідченіший колорист пройшов спеціальне додаткове навчання! І, тільки відпрацювавши на моделях техніку роботи з барвником і успішно здавши контрольні тести, майстер допускається до обслуговування клієнта!

Основні перевага фарбування

Основний перукарський тренд — це здорові, блискучі, доглянуте волосся! Для досягнення ефекту «сяйва здоров’ям» волосся повинне бути пофарбовані наповнюють барвниками!

У міру відростання волосся після мелірування, при повторній процедурі ми завжди пропонуємо мелірування коренів, а не волосся всієї довжини! Це дуже копітка і складна робота, але наші майстри справляються з нею блискуче! Довірте своє волосся професіоналам! Ми вміємо фарбувати волосся!

Фарбування волосся у Львові в нашому салоні краси буде кращим вибором.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Чоловічі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Жіночі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Дитячі стрижки стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Ламінування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Мелірування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Фарбування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Стрижка гарячими ножицями

Від 60 хв

200 грн.

Хімічна завивка волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Кератинове вирівнювання волосся

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Сичова Олена
Арт-директор
Андрієва Яна
vip-стиліст
Долженко Наталія
Стиліст
Лаврова Вікторія
Стиліст
Мироненко Оксана
Топ-стиліст
Давидченко Вікторія
Топ-стиліст
Стеценко Марія
Топ-стиліст
Жукова Анастасія
Топ-стиліст
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%