Фарбування волосся

Фарбування волосся — салонна послуга по зміні кольору волосся або зафарбовуванню сивини. Існує безліч технік фарбування. Час диктує нові тренди, тому сьогодні експерименти майстрів безмежні. У фарбуванні використовуються матеріали різних виробників. Від властивостей барвників залежить бажаний тон і довготривалість результату.

Наша студія надає великий спектр перукарських послуг. Більший ухил ми робимо на колористику, щадні грамотні фарбування і відновлення, догляд, лікування волосся.

В останнє десятиліття технології зробили крок далеко вперед, створені нові покоління барвників для волосся, які не тільки зберігають структуру волосся, що не шкодять природному пігменту, а й додатково насичують волосся, чарівним чином з додаванням фарбувальних молекул в структурні порожнечі, обумовлені будовою волосся. Ці барвники заповнюють простір між лусочками волосся і різними способами створюють ефект світіння зсередини.

Молекули барвника особливим чином заломлюють світло, і ви отримуєте по-справжньому блискуче і шикарне волосся! Лабораторії різних континентів домоглися цього ефекту новими способами, таким чином процедура підходить для структури будь-якого волосся. Ми пильно стежимо за всіма новинками і пропонуємо своїм улюбленим клієнтам всі ці новітні технології з можливістю індивідуального підбору за типом волосся і  досягненням бажаного ефекту.

Звичайно, робота з барвниками нового покоління вимагає додаткового навчання, і аргумент «як давно працює майстер і може впоратися з будь-яким барвником» тут не пройде! Барвники дійсно нові і працюють за зовсім іншими принципами! У цьому часто криється причина розчарування споживача від використання нового барвника. Якщо майстер просто не вміє з ним працювати, ви не отримаєте того ефекту, в який виробник вклав стільки часу і коштів! У наших салонах навіть найдосвідченіший колорист пройшов спеціальне додаткове навчання! І, тільки відпрацювавши на моделях техніку роботи з барвником і успішно здавши контрольні тести, майстер допускається до обслуговування клієнта!

Основні перевага фарбування

Основний перукарський тренд — це здорове, блискуче, доглянуте волосся! Для досягнення ефекту «здорове сяйво» волосся повинне бути пофарбоване спеціальними барвниками!

По мірі відростання волосся після мелірування, при повторній процедурі ми завжди пропонуємо мелірування коренів, а не волосся по всій довжині! Це дуже копітка і складна робота, але наші майстри справляються з нею блискуче! Довірте своє волосся професіоналам! Ми вміємо фарбувати волосся!

Фарбування волосся у Львові в нашому салоні краси буде кращим вибором.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Чоловічі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Жіночі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Дитячі стрижки стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Ламінування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Мелірування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Фарбування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Стрижка гарячими ножицями

Від 60 хв

200 грн.

Хімічна завивка волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Кератинове вирівнювання волосся

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Сичова Олена
Арт-директор
Андрієва Яна
vip-стиліст
Долженко Наталія
Стиліст
Лаврова Вікторія
Стиліст
Мироненко Оксана
Топ-стиліст
Давидченко Вікторія
Топ-стиліст
Стеценко Марія
Топ-стиліст
Жукова Анастасія
Топ-стиліст
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%