Видалення волосся

Наш підхід до епіляції в салоні краси:

Депіляція-це дуже інтимна процедура, яка повинна бути в першу чергу безпечною. Спробуємо розвіяти всі міфи про епіляцію. Ми використовуємо тільки одноразові Шпателі, а всі інструменти багаторазового використання ретельно стерилізуються і дезінфікуються. У приміщеннях проводиться регулярне кварцування. Після проведення процедури шкіра обробляється антибактеріальним складом.

Також, при проведенні першої процедури або низькому больовому порозі можуть використовуватися спеціальні знеболюючі креми або мазі (наприклад, «Tattooist»). Це зведе дискомфортні відчуття до мінімуму.

Лазерна епіляція в нашому салоні

Лазерна епіляція у Львові — це високотехнологічний процес, який здійснюється з використанням сучасних апаратів, оснащених охолоджуючим компонентом. В ході процедури певний імпульс вибірково діє на меланін, що входить до складу волосяного фолікула. В результаті його нагрівання відбувається ураження всієї луковиці, ріст волосся припиняється. Щоб світловий потік надав дію на весь кореневий апарат зони, необхідно провести близько 5-6 процедур. Однак результат епіляції багато в чому визначається індивідуальними особливостями пацієнта, тому кількість сеансів може бути різною.

Епіляція і депіляція: в чому різниця

Між епіляцією і депіляцією існує певна різниця, хоча останнім часом грань між цими поняттями все більше стирається. Обидва терміни означають косметичні методики по усуненню волосся на тілі. Однак їх суть, технічні підходи, тривалість ефекту від процедури помітно відрізняються.

Депіляція проводиться за допомогою бритвеного верстата, спеціальних кремів, воску або цукрової пасти. В цьому випадку відбувається видалення лише видимої частини волоса, його луковиця ніяк не страждає. Ефект, отриманий від процедури, носить тимчасовий характер. При епіляції виявляється вплив саме на кореневий апарат волоса, в зв’язку з чим, ріст волосся припиняється назавжди.

Підготовка до процедури

Дорогі дівчата, в більшості випадків не потрібно ніяких спеціальних дій перед процедурою лазерної епіляції, однак для досягнення максимального ефекту, ми рекомендуємо дотримуватися цих простих правил:

 • відмовтеся від відвідувань пляжу або солярію за 2 тижні до процедури
 • за 2-4 тижні до початку курсу лазерної епіляції слід перестати висмикувати волосся будь-яким чином (віск, шугарінг, пінцет, механічний епілятор і т. д.)
 • за 1 день або в день відвідування салону збрійте волосся звичайною бритвою, адже процедцра проводиться виключно на гладку шкіру
 • безпосередньо перед процедурою очистіть шкіру на ділянках тіла, де буде робитися епіляція – не потрібно використовувати дезодорант, тональний крем і т. д.
 • Після процедури епіляції діодним лазером для шкіри жінки потрібен відновлювальний період, тому, будь ласка:
 • Утримайтеся від глибокого пілінгу обличчя, якщо процедура була на ньому, зрозуміло
 • Не застосовуйте процедури епіляції, пов’язані з видаленням волосся з коренем (віск, пінцет, шугарінг або механічний епілятор)
 • Протягом 2-х тижнів намагайтеся не засмагати на сонці або в солярії

Перевага нашого лазера

MBT Pacer One Pro діодний лазер з гібридним випромінювачем 808/755/1064 нм — три види хвилі забезпечують роботи відразу з 3 типами волосся. Апарат омолоджує і проводить профілактику старіння шкіри за рахунок стимуляції вироблення колагену і скорочення зморшок.

 • Охолодження: система забезпечена вбудованою системою охолодження шкіри і дозволить проводити швидку і безболісну епіляцію на шкірі різних відтінків з різним вмістом меланіну (на фототипах I-VI).
 • Швидкість: висока швидкість роботи 10 спалахів в секунду. Велика робоча зона маніпули, площа робочої поверхні 20 х 12 мм.
 • Маніпула: покращена маніпула з сапфіровим наконечником, який забезпечує оптимальне охолодження під час процедури.
 • Виробник: лазерний випромінювач зроблений в США, лазерні пластини зроблені в Німеччині. Завод-виробник-MBT Lasers.

Сеанси епіляції в салоні краси проходять

Без болю і без опіків: рукоятка дає три спалахи в секунду, тим самим даючи шкірі відпочити в проміжку між імпульсами. При інтенсивній роботі сапфірове скло охолоджується ще сильніше, щоб вам не було боляче.

Безпечно: світловий потік проникає в шкіру тільки на 2мм, досягає волосяного фолікула і зупиняє ріст волосся. А так само він стимулює колаген сприяє омолодженню шкіри.

Швидко: у рукоятки велике охоплення і за 5-8 хвилин ми зробимо пахви. За 10-15 хвилин — глибоке бікіні, а за 1 годину можна обробити 3-4 зони.

Гарантія якості: ми не водимо рукояткою «туди-сюди», а чітко йдемо по всій ділянці плюс робимо невеликий нахлест на попередню зону — не пропускаємо жодного міліметра.

Назавжди: ви побачите результат після першого разу і назавжди забудете про шугарінг і віск, подразнення і вросле волосся.

Скільки коштує епіляція?

Лазерна епіляція коштує дорожче альтернативних методів видалення волосся. Однак, враховуючи, що досягнутий ефект носить постійний характер, і не потрібно кожен раз оплачувати процедуру ваксінга або шугаринга, навіть такий недолік в кінцевому рахунку є економією грошей. У тому випадку, якщо рішення прийнято, і ви назавжди вирішили видалити рослинність в будь-якій зоні, лазерна епіляція – найбільш прийнятне рішення проблеми.

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Воскова депіляція

Від 60 хв

200 грн.

Шугаринг

Від 60 хв

200 грн.

Фотоепіляція

Від 60 хв

200 грн.

Лазерна епіляція

Від 60 хв

200 грн.

Елос епіляція

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Забудько Марія
Майстер видалення волосся
Лавриненко Марина
Майстер видалення волосся
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%