Мелірування волосся

Мелірування волосся це метод освітлення пасм, який зараз користується особливою популярністю. Він зручний для використання на довгому волоссі, а також в тих випадках, коли крім освітлення окремих пасом, необхідно пофарбувати ще значну частину волосся. Якщо зачіска має на увазі наявність декількох кольорів, то використовують різнобарвну фольгу, щоб не плутатися. Для проведення цієї процедури буде потрібно сам барвник і спеціальна перукарня фольга, яка продається нарізана квадратами.

Мелірування волосся на фольгу — досить проста процедура, але вона вимагає певних навичок, тому краще проводити її в салоні краси. Зазвичай процес освітлення триває від 10 до 40 хвилин, довше тримати барвник не можна, оскільки він пошкодити волосся. По завершенні мелірування необхідно ретельно змити фарбу з волосся і обробити їх живильним бальзамом.

В останнє десятиліття технології зробили крок далеко вперед, створені нові покоління барвників для волосся, які не тільки зберігають структуру волосся, що не вибиваючи природний пігмент, а й додатково насичують волосся, чарівним чином вбудовувавши фарбувальні молекули в структурні порожнечі, обумовлені будовою волоса. Ці барвники заповнюють простір між лусочками волосся і різними способами створюють ефект світіння зсередини.

Молекули барвника особливим чином заломлюють світло, і ви отримуєте по-справжньому блискучі, дорого і шикарно виглядають волосся! Лабораторії різних континентів домоглися цього ефекту абсолютно різними способами і орієнтовані на різні структури волосся. Ми пильно стежимо за всіма виходять новинками і пропонуємо своїм улюбленим клієнтам всі ці досягнення з можливістю індивідуального підбору за типом волосся і бажаного ефекту.

Салон краси представляє огляд різновидів мелірування — однієї з найпопулярніших процедур для зміни кольору волосся і сприйняття образу. Такий багатий вибір не залишить байдужою жодну модниць, адже будучи професійно виконаним, ця технологія надає дійсно чарівний ефект будь-якої зачіски

Багато хто вважає, що немає різниці між мелірування на світле волосся і — на темні. Це не так. Далеко не кожен майстер в змозі здійснити мелірування на темне волосся, так як цей колір найскладніше піддається впливу засобів для фарбування.

Якщо ви — щаслива власниця довгого волосся, то у вас воістину величезний простір для творчості в плані створення стрижок і зачісок.

Мелірування airtouch — модний вид фарбування волосся з використанням барвників сребрістий-попелястої колірної гами. Візуально збільшує обсяг, щадяще відноситься до волосся, дозволяє створювати унікальну зачіску. Мелірування волосся у Львові — це спосіб їх забарвлення, що полягає в частковому освітленні окремих пасом.

В результаті досягається ефект поєднання натурального кольору і більш світлого відтінку, що виглядає більш об’ємно і натурально. Мелірування волосся може бути великим і дрібним, виконуватися на різній довжині волосся. Зазвичай для мелірування використовуються фольга і окислюва


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Чоловічі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Жіночі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Дитячі стрижки стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Ламінування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Мелірування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Фарбування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Стрижка гарячими ножицями

Від 60 хв

200 грн.

Хімічна завивка волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Кератинове вирівнювання волосся

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Сичова Олена
Арт-директор
Андрієва Яна
vip-стиліст
Долженко Наталія
Стиліст
Лаврова Вікторія
Стиліст
Мироненко Оксана
Топ-стиліст
Давидченко Вікторія
Топ-стиліст
Стеценко Марія
Топ-стиліст
Жукова Анастасія
Топ-стиліст
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%