Апаратний педикюр

Доглянутість важливий фактор для впевненості в собі. Доглянуті нігті та стопи ніг — важлива умова впевненості в собі і гарного самопочуття. Тому так важливий правильний підхід до вибору методів лікування захворювань нігтів, догляду та відновлення. Апаратний педикюр у Львові складається з кількох процедур.

Після проведення даної процедури ви отримаєте гарні ноги. Процедура пройде швидко і безболісно. Ви зможете позбутися від ороговілої шкіри, мозолів і натоптишів.

Грунтуючись на всебічної діагностики та використовуючи сучасні методи терапії, наші досвідчені фахівці вилікують грибкові ураження і повернуть нігтьовій пластині здоровий вигляд. У разі вростання нігтя в м’які тканини від болю і дискомфорту допоможе позбутися хірургічне втручання або ортоніксія — безопераційна корекція нігтьових пластин.

В салоні краси у Львові використовуються унікальні методики і сучасні коригувальні системи, завдяки яким проблема врослого нігтя вирішується безболісно і виключає можливість рецидивів.

Апаратний педикюр — це механічна обробка шкіри стопи, нігтів і пальців на ногах із застосуванням спеціального шліфувального інструменту з фрезами і різноманітними насадками. Прилад за рахунок швидкого обертання ковпачка безпечно прибирає ороговілий епітелій, коригує нігтьове ложе, полірує нігтьові пластини і видаляє кутикули.

Особливості апаратного педикюру

Апарат для педикюру має кілька режимів роботи, налаштовується на різну потужність і швидкість в залежності від стану шкіри. Після кожного сеансу змінні насадки обробляються антисептиком, забезпечуючи абсолютну гігієнічність.

Головна особливість такого догляду — обробка сухої шкіри без попереднього розпарювання. Омертвілий шар епітелію видаляється поступово саме в тій кількості, яка допустима при поточному стані стоп.

До інших особливостей відносяться:

  •  ефективність — різні насадки не тільки приводять до ладу нігті, але і видаляють натоптиші, мозолі, роблячи шкіру рівною і м’якою;
  •  універсальність — прилад використовується навіть на чутливій шкірі без ризику пошкодження або зараження грибком;
  •  наявність професійного майстра — тільки справжній майстер може правильно провести процедуру;
  •  лікувальну дію — апаратний догляд позбавляє від тріщин і врослих нігтів.

У нашому салоні краси вам буде комфортно. Виконують роботу професійні майстри. Педикюр робиться не за 5 хвилин, тому хороша атмосфера вам буде забезпечена. Обіцяємо приємне проведення часу.
Апаратний педикюр у Львові- хороший спосіб не тільки привести в порядок нігті, але і оздоровити всю стопу. Безпека, ефективність, швидкість проведення — завдяки цим характеристикам такий вид догляду виграє перед класичним обрізним педикюром.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Педикюр

Від 60 хв

200 грн.

Покриття гель лаком

Від 60 хв

200 грн.

Апаратний педикюр

Від 60 хв

200 грн.

Чистка нігтів

Від 60 хв

200 грн.

Гелевий манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Шелак

Від 60 хв

200 грн.

Експрес-манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Зняття гель-лаку

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування нігтів

Від 60 хв

200 грн.

Покриття акрилом

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Забудько Марія
Майстер манікюру / педикюру
Лавриненко Марина
Майстер манікюру / педикюру
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%