Жіночі стрижки

Салон краси у Львові надає перукарські послуги за демократичними цінами. Кваліфіковані майстри роблять недорого професійні жіночі стрижки на високому рівні.

Незважаючи на тип і колір волосся, завдання перукаря залежить від надання зачісці привабливої  форми і доглянутого вигляду.

Мрієте підібрати нову жіночу стрижку, освіжити образ або змінити довгі локони на асиметричне каре? Приходьте в наш  салон краси, і талановиті перукарі втілять вашу мрію в життя.

Стилісти і перукарі володіють усіма потрібними техніками жіночих стрижок і знають, як підкреслити природну красу та індивідуальність кожної дівчини і жінки. Довірте своє волосся професіоналам і насолоджуйтеся результатом їх роботи.

Віддаєте перевагу довгому, середньої довжини або короткому волоссю? Не настільки важливо. Хороша стрижка допоможе надати волоссю форму і полегшити повсякденне укладку.

Жіночі стрижки у Львові зі сходинкою, такі, як «драбинка», допомагають візуально коректувати практично будь-яку форму обличчя.

Ви віддаєте перевагу довгому чубчику? Будь-які стрижки набувають з ним зовсім інший характер. Але якщо що, такий чубчик легко заховати або носити набік. Наші майстри виконають таку роботу якісно.

Жіночі стрижки з модним чубчиком під назвою «шторка» є трендом останніх кількох років, і ми будемо раді зробити таку зачіску саме Вам. Зазвичай такий чубчик носять, розділивши на дві частини прямим проділом. Можна також злегка підкрутити пасма.

Для представниць довгого волосся радимо рівні, немов підстрижені по лінійці кінці, вони дозволяють підкреслити блиск і гладкість довгого волосся.

Вартість жіночої стрижки

Послуга

Час

Ціна

Жіноча модельна стрижка

Від 60 хв

600-900 грн.

Корекція

Від 30 хв

200 грн.

Підліткова

Від 60 хв

250 грн.

«Гарячими ножицями»

Від 60 хв

400-550 грн.

Гривка

Від 30 хв

120-180 грн.

 

Особливості жіночих зачісок


Зачіска може багато розповісти про свого власника. Незважаючи на прагнення слідкувати за всіма модними новинками сучасні жінки все ж вибирають стрижки за індивідуальним смаком. Однак загальні тенденції і стиль з кожним роком змінюються. Перш ніж зважитися поміняти зачіску дами ретельно ставляться до вибору салону краси і майстра. Величезне значення має професіоналізм фахівця, а також наявність якісних інструментів та обладнання. Найчастіше вибирають салон за рекомендаціями знайомих або ж за позитивними відгуками в мережі. Нерідко жінки звертають увагу на зручність розташування салону і його цінову політику ..

Коротка жіноча стрижка каприз досягається методом філірування і проріджування пасом. За рахунок цього виходить об’ємний ефект. Обирайте стрижку і біжіть до наших майстрів. Нехай ваше життя і ваша зовнішність зміниться на краще!


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Чоловічі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Жіночі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Дитячі стрижки стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Ламінування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Мелірування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Фарбування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Стрижка гарячими ножицями

Від 60 хв

200 грн.

Хімічна завивка волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Кератинове вирівнювання волосся

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Сичова Олена
Арт-директор
Андрієва Яна
vip-стиліст
Долженко Наталія
Стиліст
Лаврова Вікторія
Стиліст
Мироненко Оксана
Топ-стиліст
Давидченко Вікторія
Топ-стиліст
Стеценко Марія
Топ-стиліст
Жукова Анастасія
Топ-стиліст
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%