Експрес-манікюр

У стрімкому ритмі життя сучасної жінки завжди не вистачає часу. Незважаючи на це, хочеться виглядати бездоганно, а це можливо лише тоді, коли ідеальна кожна дрібниця. Допомогти в даній ситуації  може експрес-манікюр у Львові. Що це, в чому полягають відмінності від салонних процедур і яка суть самої техніки, ви дізнаєтеся з матеріалу даної статті.

Час — найцінніший ресурс, яким володіє людина. Темп життя диктує свої правила, тому у людей рідко з’являється можливість зупинитися, перевести дух і трохи перепочити. Хоча часу катастрофічно не вистачає, а робота і побут забирають всі сили, кожна жінка хоче виглядати привабливо. Нігті — це візитна картка. При першому знайомстві співрозмовник підсвідомо кидає погляд на них, щоб оцінити характер свого візаві.

Наприклад, акуратний манікюр без яскравих відтінків говорить про те, що перед вами серйозна жінка, яка не любить пускати пил в очі. Яскравий дизайн нігтів з незвичайним декором з фольги або каміфубукі з головою видасть авантюристку і любительку експериментів. Однотонний манікюр в пастельно-нюдових відтінках з перлами, бульонкамі, глітером, дзеркальною втіркою, шматочками ажура і квітковим малюнком воліють ніжні, чуттєві натури.

Для повноцінного догляду за нігтями необхідно час. Якщо його зовсім немає, то можна вдатися до процедури експрес-манікюру, на яку досить викроїти не більше 30 хвилин.

Що являє собою експрес-манікюр у Львові

Цей вид манікюру з’явився порівняно недавно. Тепер все менше жінок можуть дозволити собі таку розкіш — прийом у майстри манікюру, який затягується на кілька годин. Виникла необхідність створити таку техніку, яку можна виконати в максимально стислі терміни.

Експрес-манікюр — процедура швидкого догляду за нігтями. Виконання займає не більше півгодини. Часу на нього витрачається менше, а якість готової роботи залишається на висоті. По суті, це просто швидкий манікюр, на який можна сходити в обідню перерву на роботі, між діловими зустрічами або перед поверненням додому.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Педикюр

Від 60 хв

200 грн.

Покриття гель лаком

Від 60 хв

200 грн.

Апаратний педикюр

Від 60 хв

200 грн.

Чистка нігтів

Від 60 хв

200 грн.

Гелевий манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Шелак

Від 60 хв

200 грн.

Експрес-манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Зняття гель-лаку

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування нігтів

Від 60 хв

200 грн.

Покриття акрилом

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Забудько Марія
Майстер манікюру / педикюру
Лавриненко Марина
Майстер манікюру / педикюру
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%