Курси перманентного макіяжу у Львові

курси перманентного макіяжу

Це курси про косметологічної процедурою введення пігменту у верхні шари шкіри на трьох зонах: губи, очі (міжвійкового простір) і брови. Такі послуги стають все більш затребувані на ринку, адже вони дозволяють жінкам залишатися досконалими в будь-якій ситуації.

Тому професійний майстер перманентного макіяжу завжди затребуваний, а його робота добре оплачується на ринку б’юті-послуг. Пройшовши навчання перманентного макіяжу, ви станете фахівцем, який знає всі тонкощі перетворення очей, брів і губ.

Наша студія з радістю допоможе отримати як базові знання про перманенті (пудрові брови, губи і міжвійка), так і пройти курс підвищення кваліфікації перманентного макіяжу (волоскова техніка або розтушовані стрілка). Ми пропонуємо групові курси, а також індивідуальне навчання перманентного макіяжу. Досвідчені викладачі шукають підхід до кожного учня, надають всю необхідну теоретичну і практичну інформацію, діляться особливостями професії, розповідають якісь вимоги до майстра перманентного макіяжу, як почати роботу, як оформити діяльність, протоколи процедури і багато іншого.

Після успішного завершення курсу надається міжнародний сертифікат на двох мовах і довідка згідно з державним зразком.

Для кого підійдуть курси?

Ми розробили програми курсів, які підійдуть і новачкам, і фахівцям, які бажають підвищити свою кваліфікацію.

Навіщо проходити курси перманентного макіяжу?

Кожному майстрові необхідно закінчити курс перманентного макіяжу, так як це непроста процедура. Слід враховувати багато моментів, починаючи від побудови і корекції форми, правильного підбору пігменту і устаткування і закінчуючи знаннями про потрібній глибині введення пігменту. І головне — поруч повинен бути досвідчений викладач, який поставить руку і проконтролює процес на самому початку вашого шляху. Тому навчання перманентного макіяжу в домашніх умовах — безумовно погана ідея.

Курси перманентного макіяжу у Львові: вибираємо техніку

перманентний макіяж курси

У школі краси ти навчишся робити перманент брів, губ і століття.

Ми навчаємо тільки продають технікам — їх готові купити сьогодні!

Давай розберемося, в чому різниця, з чого почати?

Перманентний макіяж брів

Пудрові брови або нано-напилення — техніка для профі. Брови виглядають ніби їх підфарбували тінями. Легко, природно і дорого.

Омбре — верх майстерності і ТОП-техніка перманенту брів. Майстер поєднує кілька пігментів, виходить натуральний градієнт. Брови виглядають повітряно і стильно.

Волоскова техніка — майстер промальовує кожну волосинку тонкою голкою. Пігмент і товщина волосся підбираються точно під натуральні брови клієнта. Легше дається новачкам.

Перманентний макіяж губ

навчання перманентному макіяжу

Акварельні губи — виглядають ніжно і легко, без чіткого контуру. Майстер вибирає натуральний відтінок губ. Додає перехід відтінку пігменту, щоб передати природний рельєф, дрібні зморшки.

Ефект помади — пігмент повністю перекриває тон губ і вирішує проблеми макіяжу. Трендовая техніка, яку вибирають для збільшення обсягу і корекції форми. Головне — підібрати правильний тон пігменту і зберегти симетрію.

Перманентний макіяж повік

Міжвійковий контур — самий купується вид перманенту, збільшує повіку і робить вії виразними. Виглядає натурально, як клієнт підвів повіку олівцем. Техніки біля очей вимагає максимальної акуратності.

Стрілки — дівчата, які не навчилися малювати стрілки, обожнюють цю процедуру. Майстер підбирає довжину, форму і відтінок стрілки за бажанням клієнта і під типаж.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%