Гелевий манікюр

Будь-яка дівчина, якій небайдуже як вона виглядає, стежить за зовнішнім виглядом. Велику роль тут відіграє краса рук. Важливо знати, як правильно піклуватися про нігтики і не відставати від моди. Модні тенденції постійно змінюються.

Останнім часом гелевий манікюр приходить на зміну традиційному нарощуванню. Цей вид покриття не завдає шкоди нігтьовій пластині, а вирівнює і захищає її поверхню від зовнішніх впливів, надаючи колір і блиск. Відрізняє гелевий манікюр його  природність і натуральність.

Для початку потрібно з’ясувати, що це за процедура, яку пропонують замість знайомого нарощування нігтів. Схема такого манікюру стандартна, як і у класичного: видалити кутикулу, надати форму нігтям і покрити їх лаком. Відмінність тільки в тому, що на нігтьову пластину наноситься не звичайний лак, а спеціальний молекулярний біогель, який закріплюється під впливом ультрафіолетової лампи. Відповідно, зробити такий манікюр можна тільки в салонах краси.
Будь-яка дівчина, якій небайдуже як вона виглядає, стежить за зовнішнім виглядом.

Переваги гелевого манікюру

У тому, що завдяки своєму м’якому складу не потрібно шліфувати верхню частину нігтьової пластини і покривати її компонентами, які містять кислоту. Відсутність традиційної підготовки дозволить вашим нігтиками залишитися в незмінному стані.

Після покриття ви не будете переживати про те, що можете зламати нігтик. Лікувальні властивості позитивно впливають на рідні нігті. Вони стануть здоровішими, прискориться процес зростання нігтьової пластини, покращиться зовнішній вигляд кутикули. Навіть після нанесення біогеля нігтики не перестають дихати і не деформуються.
Питання, скільки тримається гель-лак цікавить багатьох. У цьому ще одна перевага гелевого манікюру.

Прикрашати нігті він може більше двох місяців, просто не рідше одного разу на два-три тижні необхідна корекція. І ви знову щасливий володар «дихаючих» біоногтей, які надають лікувальний ефект на саму пластину, і шкіру навколо нігтів.
Тепер ви знаєте, що протягом двох тижнів ваші нігтики будуть блискуче виглядати.

Необхідно тільки заздалегідь подбати про те, який відтінок хотіли б бачити на нігтях. Палітра сучасних біогелів складається з величезної кількості кольорів, що порадує жінок, які вибираючи яскраві відтінки звичайного лаку, змушені постійно перефарбовувати нігті, тому що він постійно стирається з кінчиків.

Все що вам потрібно — дати волю фантазії пройтися від найяскравіших до ніжно пастельних тонів і вибрати потрібний відтінок гелю. Для оригінального манікюру можна використовувати різні аксесуари для декору. Майстер втілить в життя всі ваші побажання.

В асортименті є матовий біогель, він може використовуватися як основа під кольорове покриття. Якщо у вас немає бажання ходити два тижні з одним і тим же відтінком, майстер покриє їх базовим гелем, на який самостійно або в салоні можна нанести лак. До речі, класичний манікюр на гелевом покритті виглядає ефектніше і тримається довше.

Щоб не тільки ручки, а й наші ніжки виглядали доглянутими, можна зробити гелевий педикюр, який не тільки сучасний і естетичний, але і справляється з ламкістю нігтів. В умовах постійної нестачі часу покриття нігтів гель-лаком допомагає нам бути привабливими.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Педикюр

Від 60 хв

200 грн.

Покриття гель лаком

Від 60 хв

200 грн.

Апаратний педикюр

Від 60 хв

200 грн.

Чистка нігтів

Від 60 хв

200 грн.

Гелевий манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Шелак

Від 60 хв

200 грн.

Експрес-манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Зняття гель-лаку

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування нігтів

Від 60 хв

200 грн.

Покриття акрилом

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Забудько Марія
Майстер манікюру / педикюру
Лавриненко Марина
Майстер манікюру / педикюру
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%