Шелак

Жінка — це загадка, ніжна квітка, про яку потрібно піклуватися. Всі жінки прекрасні і багатогранні. Однак, кожній з нас властиво прагнення до гри, перевтілення. Завдання майстрів салону краси у Львові — допомогти Вам у цьому.

Звичайно, кожна прекрасна Дама може самостійно укласти волосся, зробити собі манікюр і навіть педикюр в домашніх умовах. Але, ми вважаємо, що Перевтілення, створення досконалого Образу — це справжнє, чисте мистецтво, завдяки якому зовнішність стає яскравішою і виразнішию, стиль бездоганнішим, а внутрішній світ глибше і багатше.

Наш салон — це справжній оазис краси і спокою, де ви зможете на час відволіктися від усіх своїх проблем.
Покриття шелаком ви зустрінете серед послуг будь-якого салону краси. Його поява перевернула б’юті-індустрію, ще б пак — відтепер не потрібно бігати на манікюр раз на тиждень або засмучуватися через відшарування на лаку. 


Шелак на коротких нігтях — відмінний варіант.  Короткі нігті доповнюють будь-який образ, виглядають стримано і елегантно. Якщо ви віддаєте перевагу яскравому манікюру, покрийте короткі нігті шелаком насиченого відтінку. Тоді за ефектністю вони не поступатимуться довгим.
Якщо ви прихильниця саме такої довжини нігтів, вам доступно безліч варіантів красивого манікюру шелаком.

Тренди в манікюрній моді непостійні, але дещо залишається незмінним. Наприклад, завжди актуальний нюдовий манікюр. Для коротких нігтів він теж прекрасно підходить.
Темний манікюр шелаком на коротких нігтях вже увійшов в розділ класики. На довгих нігтях темне покриття часом виглядає вульгарно, а на коротких виглядає елегантно і вишукано.
Червоний манікюр шелаком на коротких нігтях видає в вас яскраву, впевнену в собі натуру. Відтінки червоного різноманітні — вибирайте будь-який і не прогадаєте.
Як і раніше в моді місячний манікюр шелаком на коротких нігтях. А ось на довгих нігтях, особливо мигдалеподібної форми, контрастні лунки асоціюються зі стилем ретро, в той час як на коротких нігтях він виглядає дуже сучасно.

Скільки тримається шелак?

Одне з головних достоїнств шелаку — стійкість. Так скільки часу тримається шелак? В середньому дівчата носять його 2-3 тижні. Деяким навіть вдається проходити з одним манікюром місяць, але за цей час нігті сильно відростають і виглядають не дуже акуратно.
Іноді, незважаючи на свою міцність, шелак все ж може відколюватися. Зазвичай це відбувається, якщо ніготь під покриттям зламався або розлоївся. Не нехтуйте порадами професіоналів і давайте нігтям іноді відпочити від шелаку.

Шелак — революційний декоративний засіб для нігтів. Жодне раніше винайдене покриття не може зрівнятися з ним по стійкості. Для активної сучасної жінки, яка завжди хоче мати чудовий вигляд, манікюр з шелаком — справжній порятунок!
Затишна атмосфера, ніжний інтер’єр, запашна кава, душевні розмови і неповторні дизайни для твоїх нігтів в нашому салоні краси у Львові!


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Педикюр

Від 60 хв

200 грн.

Покриття гель лаком

Від 60 хв

200 грн.

Апаратний педикюр

Від 60 хв

200 грн.

Чистка нігтів

Від 60 хв

200 грн.

Гелевий манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Шелак

Від 60 хв

200 грн.

Експрес-манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Зняття гель-лаку

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування нігтів

Від 60 хв

200 грн.

Покриття акрилом

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Забудько Марія
Майстер манікюру / педикюру
Лавриненко Марина
Майстер манікюру / педикюру
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%