Курси нарощення вій у Львові

курси нарощування вій

Інтенсив з нарощення вій по системі модулів від майстрів-практиків.

Нова професія за 1 день — ніякої води. Дізнайся, як стати ТОП-майстром, розкрутити Інстаграм і заробити на зимівлю в Таї.

Про курси нарощення вій

Студія краси запрошує вас на курси нарощення вій у Львові.

Довгі, густі і об’ємні вії роблять образ кожної дівчини завершеним і привабливим. Приємним бонусом нарощених вій стане значна економія часу, адже вони не вимагають складного догляду кожен день.

В нашій студії ви зможете підібрати для себе базовий або поглиблений курси за класичним нарощення вій та обсягом 2D. Наші унікальні програми допоможуть освоїти техніку нарощення вій в найкоротші терміни. Нам важливо, щоб ви стали першокласним фахівцем, тому ви можете бути впевнені, що навіть після закінчення курсів, наші викладачі з задоволенням дадуть відповідь на ваші питання і дадуть пораду при необхідності.

На підтвердження отриманих професійних навичок після закінчення курсу надається сертифікат на двох мовах і довідка про навчання державного зразка.

Для кого підійдуть курси?

Курси підійдуть новачкам, професіоналам, які бажають підвищити свою кваліфікацію, а також майстрам-самоучок, яким не вистачає теоретичної і практичної бази.

Навіщо йти на курси лашмейкера?

курси нарощення вій

Якщо вам хочеться змінити роботу або розширити свої навички в б’юті сфері, то варто придивитися до професії лашмейкер. Але, незважаючи на велику кількість інформації в інтернеті, тільки під пильним керівництвом досвідченого викладача, ви зможете відразу уникнути більшості помилок лашмейкерів-самоучок. Це дозволить отримати перевагу на ринку і багато постійних і задоволених клієнтів.

До того ж, вміння нарощувати вії добре оплачується, так що ви швидко «відіб’єте» вартість курсів і почнете непогано заробляти.

Робота, яка приносить гроші і пов’язана з красою — мрія будь-якої дівчини. Якщо ти в пошуках себе або твоя професія тебе напружує, інтенсив з віям за 2 дні — це те, що треба! У тебе буде вільний графік і можливість заробити в будь-якій країні.

Уроки з нарощення вій: без них не обійтися?

Програма майстер-класу складена так, щоб ти отримала необхідні Лайфхак в стислі терміни. На жаль, стати профі з нарощення 2D і 3D після перегляду уроків на YouTube неможливо. Конкуренція велика, тому клієнт вибирає лашмейкера, у якого поставлена ​​рука, висока швидкість роботи, і якісне портфоліо. Якщо хочеш працювати в салоні, у тебе завжди запитають сертифікат. Майстри-практики розкажуть секретні фішки по техніці і просуванню — знаючи їх, ти отримаєш перших клієнтів вже завтра.

Види нарощення вій

Вся процедура складніша, ніж здається спочатку. У процесі нарощення необхідно опрацювати кожну вію, з урахуванням стадії її зростання, загального стану і положення щодо століття. Це робота, яка вимагає від фахівця уважності, посидючості, старанності і терпіння. Всім, хто хоче стати майстром варто заздалегідь розібратися в видах нарощення вій.

Класичне нарощення вій

Техніка цього способу нарощення полягає в тому, що на кожну натуральну вію наклеюється штучна. Таким чином досягається природний, але більш виразний погляд. А для того, щоб візуально зробити очі більш відкритими і великими і / або злегка змінити їх форму, підбирається певна товщина, довжина і вигин штучного волоска.

Таким чином, при класичному способі нарощення вій результат виходить найбільш натуральним. Дуже добре підходить для першого нарощення. Якщо клієнту хочеться додати густоти своїм віям, варто знати про об’ємних варіантах нарощення.

2-3D нарощення вій

Суть цієї процедури в наклеюванні на натуральну вію 2 або 3 штучних, що дозволить візуально збільшити їх кількість.

Різниця між цими двома способами в товщині нарощених вій. Чим більше вій приклеюється, тим тонше вони повинні бути.

За статистикою, тільки 12% дівчат задоволені густотою своїх вій і прагнуть зробити їх більш густими і пухнастими за допомогою об’ємної туші — в цьому полягає перевага 2D і 3D нарощення перед класичним.

Супер (гіпер) об’ємне нарощення вій

ціна курсів нарощення вій

4D, 5D, 6D-9D — це додавання 4 і більше найтонших і найлегших штучних вій. Щоб не перевантажувати волосяні цибулини клієнта рекомендується використовувати тонкі і легкі волокна. При неправильному підборі товщини волокон, можливе випадання і травмування натуральних вій.

Чому класичне і 2-3D нарощення вій краще?

Ми рекомендуємо класичне і 2-3D нарощення вій, тому що в повсякденному житті види супер (гіпер) об’ємного нарощення не завжди доречні і комфортні, і швидше за підходять для заходів. Тому такі техніки часто називають голлівудським нарощенням. У моді природність і натуральність, а класичне і 2-3D нарощення вигідно підкреслить природну красу без візуального перебору.

Рекомендації для клієнта по догляду за віями після зняття нарощених вій

Слід пам’ятати, що при грамотній роботі майстра, з дотриманням правил і технологій та використанням якісних матеріалів, нарощення є абсолютно безпечною процедурою. Однак носити нарощені вії більше 3-4 місяців не рекомендується, через особливості росту вій. Краще робіть перерви, під час яких бажано використовувати спеціальні засоби для зміцнення, відновлення і стимуляції росту вій (масла, сироватки, маски, компреси). Також не варто нехтувати доглядом за шкірою навколо очей.

У студії краси ми розробили кілька програм з нарощення вій, щоб ви могли вибрати той варіант, який вам найбільше підходить. У кожному курсі наші викладачі постараються дати максимум теоретичних знань і практичних умінь, а також зарядити любов’ю до обраної спеціальності. Нам важливо зробити з вас професіонала своєї справи.

Кому підійде навчання курсу нарощення вій?

  • Тим, хто тільки починає займатися нарощенням вій;
  • Тим, хто навчався раніше, але так і не почав заробляти;
  • Тим, хто вчився сам, але не має достатнього досвіду і знань;
  • Тим, хто хоче відпрацювати навички під наглядом керівника.

Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%