Нарощення нігтів

Манікюр завжди повинен виглядати акуратно, красиво і якісно. Процедуру можна проводити в домашніх умовах, а можна відправитися в салон. Також потрібно відразу зрозуміти, чого ви хочете — наростити нігті або покрити їх гель-лаком. У першому випадку ви збільшуєте довжину і товщину, міняєте форму нігтя, а в другому — наносите кольорове покриття за типом лаку, тільки з більш тривалим терміном носки.

Нарощування на ваші нігті буває двох типів — гелем (гель-лаком) і акрилом. Останній варіант більш дешевий і швидкий, а гель рівно лягає на верхні натуральні нігті і добре носиться. Для нарощування нігтів використовують два типи форм:

  • тіпси — штучні накладні, зроблені з пластику. Кріпляться за допомогою клею і обрізаються до бажаної довжини. Їх можна зробити квадратними, овальними або стилетами. Підходять для всіх видів нарощення нігтів, навіть полігелем або акрігель.
  • форми — бувають з паперу, металу або пластику. Більшість використовує паперові, так як з ними легко створювати будь-які форми нігтя. Металеві і пластичні — багаторазові, але з ними складніше моделювати форму нігтів. У будь-якому випадку методика одна — кріпити до нігтя, наносити гель і після застигання, знімати.

Хочете порадувати себе приємним і в той же час корисним дозвіллям, який подарує масу позитивних емоцій, а також впевненість у собі? Тоді візит в наш салон краси в Львові — саме те, що вам потрібно.

Професійне нарощення нігтів в салоні краси Львів

Переступивши поріг салону, ви поринете в атмосферу краси, творчості, затишку і легкості, а першокласні експерти б’юті-індустрії подбають про те, щоб втілити в реальність ваші найсміливіші ідеї та фантазії. Нейл-майстри зроблять акуратний манікюр і педикюр, запропонують вам вибрати вподобані відтінки гель-лаку з багатої палітри, зроблять стійке покриття, доповнивши його оригінальним дизайном будь-якої складності.

Нарощення нігтів у Львові — це професійна послуга в нашому салоні, що дозволяє домогтися ефекту щільних, міцних, блискучих нігтів бажаної довжини і форми. В основі нарощування використовують спеціальний матеріал — гель, а також більш інноваційну технологію — біогель. Незважаючи на міцність складів, свої нігті не травмуються.

Нарощення нігтів — популярна процедура, спрямована на корекцію довжини і форми нігтьової пластини. Крім того, нарощування робить нігті міцними і дозволяє відвідувачкам салону забути про необхідність щотижневого манікюру. Нарощування нігтів проводиться з використанням сучасного обладнання, безпечних матеріалів і стерильних інструментів, що забезпечує додаткову безпеку.

В нашому салоні краси у Львові вам будуть доступні самі затребувані технології нарощення нігтів: акрилове, гелеве і комбіноване.

Всі майстри мають багатий досвід, з творчим підходом, постійно підвищують свою кваліфікацію і тримають руку на пульсі модних тенденцій.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Педикюр

Від 60 хв

200 грн.

Покриття гель лаком

Від 60 хв

200 грн.

Апаратний педикюр

Від 60 хв

200 грн.

Чистка нігтів

Від 60 хв

200 грн.

Гелевий манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Шелак

Від 60 хв

200 грн.

Експрес-манікюр

Від 60 хв

200 грн.

Зняття гель-лаку

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування нігтів

Від 60 хв

200 грн.

Покриття акрилом

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Забудько Марія
Майстер манікюру / педикюру
Лавриненко Марина
Майстер манікюру / педикюру
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%