Дитяча стрижка

Дитяча стрижка поступається в складності зачіскам для дорослих людей, але вимагає такої ж, а то й більшої уваги. По-перше, весь процес не повинен займати більше 20 хвилин, оскільки дитині стане нудно і вона почне вередувати, що негативно позначиться на якості роботи майстра. Більш складні зачіски, які потребують тривалого часу, можна робити дітям від 6-7 років. По-друге, дитяча стрижка повинна бути простою, не вимагати щоденного укладання і не доставляти дитині інших незручностей. Найпопулярнішою зачіскою для хлопчиків вважається «їжачок». Вона робиться дуже швидко і не вимагає особливого догляду — достатньо раз на місяць оновлювати її. Що стосується дівчаток, то їх стрижка — це цілий творчий процес. Найчастіше вони хочуть бути схожими на маму або улюбленого персонажа з мультиків. Ідеальний варіант — зробити зачіску, яку хоче дитина, максимально спростивши її.

Наші майстри підготовлені і пройшли психологічні курси, після яких спокійно знаходять підхід до всіх діток, навіть до найменших і непосидючих. Наш салон обслуговує не тільки дітей, а й дорослих. До нас приходять наводити красу цілою сім’єю.

Обладнання у нас абсолютно не травмонебезпечне, інструменти проходять постійну стерилізацію і чистку. Наші майстри безболісно і акуратно виконують стрижку машинкою, роблять модельну стрижку для дівчаток і хлопчиків, так само роблять першу стрижку для малюків.

Мити голову малюкам не обов’язково надто часто. Одного-двох разів на тиждень цілком достатньо. Вибирайте м’який дитячий шампунь. Для дівчаток з довгим волоссям можна підібрати спеціальний кондиціонер. Зверніть увагу на вибір правильного гребінця — потрібен такий, що буде делікатно розплутувати волосся і м’яко масажувати голову.

Якщо ваша дитина, просить зробити стрижку, як у улюбленого футболіста, ми з радістю втілимо задум в реальність. Можна також зробити оригінальні візерунки. Дівчата до п’яти років зазвичай носять каре або його різновид — сесон. Після п’яти років всі зазвичай вважають за краще відрощувати волосся і приходять підрівняти кінчики і чубчик. На стрижку до нас часто приходять всією родиною, тому діти просять підстригти і укласти їх, як маму або як тата, що сидять в сусідньому кріслі.

Прайс-лист на дитячу стрижку

Послуга

Час

Ціна

Стрижка дитяча/підліткова

Від 60 хв

200/250 грн.

Стрижка гарячими ножицями

Від 60 хв

300 грн.

Укладка хлопчика/дівчинки

Від 60 хв

100/200 грн.

Косичка

Від 60 хв

150-300 грн.

Зачіска

Від 60 хв

від 300 грн.

 


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Чоловічі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Жіночі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Дитячі стрижки стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Ламінування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Мелірування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Фарбування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Стрижка гарячими ножицями

Від 60 хв

200 грн.

Хімічна завивка волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Кератинове вирівнювання волосся

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Сичова Олена
Арт-директор
Андрієва Яна
vip-стиліст
Долженко Наталія
Стиліст
Лаврова Вікторія
Стиліст
Мироненко Оксана
Топ-стиліст
Давидченко Вікторія
Топ-стиліст
Стеценко Марія
Топ-стиліст
Жукова Анастасія
Топ-стиліст
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%