Дитяча стрижка

Дитяча стрижка поступається в складності зачіскам для дорослих людей, але вимагає такого ж, а то й більшої уваги. По-перше, весь процес не повинен займати більше 20 хвилин, оскільки дитині стане нудно і він почне вередувати, що негативно позначиться на якості роботи майстра. Більш складні зачіски, які потребують тривалого часу, можна робити дітям від 6-7 років. По-друге, дитяча стрижка повинна бути простою, не вимагати щоденного укладання і не доставляти дитині інших незручностей. Найпопулярнішою зачіскою для хлопчиків вважається «їжачок». Вона робиться дуже швидко і не вимагає особливого догляду — достатньо раз на місяць оновлювати її. Що стосується дівчаток, то їх стрижка — це цілий творчий процес. Найчастіше вони хочуть бути схожими на маму або улюбленого персонажа з мультиків. Ідеальний варіант — зробити зачіску, яку хоче дитина, максимально спростивши її.

Наші майстри підготовлені і пройшли психологічні курси., Після якої спокійно знаходять підхід до всіх діткам, навіть до найменших і непосидючим. Наш салон обслуговує не тільки діток, а й дорослих. До приходять наводити красу в \ цей сім’єю.

Обладнання тут абсолютно ні травмонебезпечні, Інструменти проходять постійну стерилізацію і чистку. Наші майстри безболісно і акуратно виконувати стрижку машинкою, роблять модельну стрижку для дівчаток і хлопчиків, так само роблять першу стрижку для малюків.,

Мити голову малюкам не обов’язково надто часто. Одного-двох разів на тиждень цілком достатньо. Вибирайте м’який дитячий шампунь. Для дівчаток постарше з довгим волоссям можна підібрати спеціальний кондиціонер. Зверніть увагу на вибір правильної гребінця — потрібна така, яка делікатно розплутує волосся і м’яко масажує голову. Укладальні кошти, якщо це необхідно, можна запозичити у батьків.

Хлопчаки в основному просять стрижку, як у улюбленого футболіста, тому ми знімаємо віскі і залишаємо якусь подобу Хайер. Іноді виборювати оригінальні малюнки. Дівчата до п’яти років зазвичай носять каре або його різновид — сесон. Після п’яти років все зазвичай вважають за краще відрощувати волосся і приходять підрівняти кінчики і чубок. На стрижку до нас часто приходять всією родиною, тому діти просять підстригти і укласти їх, як маму або як тата, що сидять в сусідньому кріслі.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Чоловічі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Жіночі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Дитячі стрижки стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Ламінування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Мелірування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Фарбування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Стрижка гарячими ножицями

Від 60 хв

200 грн.

Хімічна завивка волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Кератинове вирівнювання волосся

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Сичова Олена
Арт-директор
Андрієва Яна
vip-стиліст
Долженко Наталія
Стиліст
Лаврова Вікторія
Стиліст
Мироненко Оксана
Топ-стиліст
Давидченко Вікторія
Топ-стиліст
Стеценко Марія
Топ-стиліст
Жукова Анастасія
Топ-стиліст
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%