Стрижка гарячими ножицями

Перевага стрижки гарячими ножицями в тому, що вона дозволяє зачісці довше залишатися свіжою і зберігати форму. Етапи проведення цієї процедури такі ж, як і за допомогою звичайного інструмента: спочатку миється голова, потім розчісується волосся і поділяється на зони. Після цього вони поділяються на джгутики, підрізаються і укладаються. Також важливо правильно підібрати температуру, адже занадто висока може сильно пошкодити волосся, а низька — не дасть ефекту.

Салон краси у Львові порадує тих, хто прагне виглядати стильно, при цьому не переплачуючи за послуги. У салоні діють демократичні ціни, тому кожен, незалежно від статі, віку та соціального статусу, зможе скористатися необхідними послугами.

Стрижка волосся гарячими ножицями — популярна перукарська процедура, яка завоювала любов багатьох жінок завдяки ефективності і доступній ціні. Температура впливу вибирається безпосередньо майстром, виходячи зі структури й типу волосся клієнта.

При стрижці гарячими ножицями посічені кінчики волосся запаюються. Ця процедура допомагає уникнути повторного виникнення проблеми протягом декількох місяців.

В салоні ви зможете відвідати перукарський зал, де стилісти запропонують вам класичні та модельні стрижки, фарбування волосся якісними матеріалами за сучасними технікам, а також курс процедур з відновлення волосся і вечірні укладки.

Багато жінок стикаються з такою проблемою: незважаючи на регулярну стрижку і уважний догляд, кінчики волосся продовжують сіктися, надаючи зачісці неохайний вигляд і сповільнюючи зростання. Це пов’язано з тим, що саме кінчики волосся більшою мірою відчувають на собі весь негативний вплив — гарячий фен, інструменти для випрямлення волосся, вітер, сонце. А чим далі кінчики знаходяться від коренів, тим менше поживних речовин вони отримують. 

Звичайно, регулярна стрижка потрібна, але її явно недостатньо. Сучасне рішення проблеми посічених кінчиків — це стрижка гарячими ножицями. Зараз ця послуга не рідкість і її пропонують багато салонів краси Львову.

Суть її полягає в термічній обробці прядок за допомогою спеціальних «гарячих» ножиць, яка дозволяє «запаяти» кінчики волосся, роблячи їх захищеними від зовнішніх впливів.

Завдяки цій процедурі волосся стає більш сильним і міцним, у короткого волосся збільшується обсяг, волосся, пошкоджені хімією або забарвленням, відновлюються, а найголовніше — ефект видно відразу.

Всього 1 годину в перукарському кріслі і ваше волосся блискуче, красиве і здорове, а посічених кінчиків немає і в помині!

Стрижка гарячими ножицями у Львові — вже далеко не революційна процедура, якою можна когось здивувати. В останні роки стрижка гарячими ножицями все більше набирає популярність. Її пропонують не тільки в салонах краси, але і практично в кожній перукарні. Однак перш, ніж звернутися за такою процедурою до майстра, краще більш детально розібратися в деяких нюансах.

По суті, термострижка являє собою саму звичайну стрижку, але виконується вона не звичайними перукарськими ножицями, а електричними. Ці ножиці містять термічний елемент і підключаються до розетки. На такому приладі перукар може виставити необхідну температуру, яка буде підтримуватися протягом процедури. Завдяки високим температурам кінчики волосся запаюються, що запобігає їх ламкості. Це, свого роду, лікувальна процедура для волосся.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Чоловічі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Жіночі стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Дитячі стрижки стрижки

Від 60 хв

200 грн.

Ламінування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Мелірування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Фарбування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Стрижка гарячими ножицями

Від 60 хв

200 грн.

Хімічна завивка волосся

Від 60 хв

200 грн.

Нарощування волосся

Від 60 хв

200 грн.

Кератинове вирівнювання волосся

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Сичова Олена
Арт-директор
Андрієва Яна
vip-стиліст
Долженко Наталія
Стиліст
Лаврова Вікторія
Стиліст
Мироненко Оксана
Топ-стиліст
Давидченко Вікторія
Топ-стиліст
Стеценко Марія
Топ-стиліст
Жукова Анастасія
Топ-стиліст
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%