Курси манікюру Львів

курси манікюру

Інтенсивні курси з манікюру для новачків і практикуючих майстрів. Отримай нову професію за 4 дня і працюй на себе в будь-якій точці світу. Сучасні техніки + майстер-клас з просування в соціальних мережах!

Що таке апаратний манікюр?

Апаратний манікюр роблять без ванночок. У цій техніці виключені ріжучі інструменти — ножиці, кусачики. Тому апаратний манікюр — самий щадний вид догляду за нігтями. Він не травмує нігтьову пластину, кутикулу, виключає порізи і занесення інфекцій. Маніпуляції з нігтями виконують тільки за допомогою апарату, він схожий маркер. До нього майстер приєднує фрези різних розмірів і абразивності. Цей же апарат використовують для корекції і спилювання нарощених нігтів. Апаратний манікюр тримається 2-3 тижні.

Що таке комбінований манікюр?

Комбінований манікюр теж роблять на суху шкіру, без розпарювання. Різниця: в цій техніці майстер поєднує прийоми з різних видів манікюру — класичного обрізного і апаратного. Для комбінованого манікюру теж потрібен інструмент — фрезер з насадками. Щоб видалити кутикулу майстер використовує гострі ножиці, кусачики і інші інструменти з класичних технік. Для надання форми, полірування пластини, шліфування шкіри застосовують спеціальний апарат. Комбінація інструментів дає більш акуратні результат.

Курси з манікюру Львів: чи варто йти?

Так! Якщо ти хочеш бути затребуваним майстром, пошукай школу краси у Львові, школу манікюру або авторські заняття. На базовому курсі ти дізнаєшся все про нігтях, дізнаєшся, де придбати все для манікюру, як дотримуватися гігієни. В тренді сухі техніки манікюру — комбінований і апаратний. Май на увазі, коли записуєшся і вибираєш напрямок.

А як же безкоштовні онлайн курси манікюру? Лідери нейл-арту не радять починати свій шлях з онлайн занять. Так, це зручно і бюджетно. Але зовсім не ефективне, якщо у тебе не поставлена ​​рука, немає моделі під рукою і необхідних інструментів.

Плюс — на офлайн курсах тобі дадуть потрібний апарат, матеріали. Інструменти коштують чимало, тому ти не ризикуєш втратити гроші, якщо передумаєш заробляти на манікюрі. Досвідчені майстри дадуть поради, які матеріали купувати.

Що ще повинен вміти майстер-фрілансер

онлайн курси манікюру

Зараз все просунуті дами заробляють на нігтях, дохід в місяць може скласти і 1000 $. Варто тільки знати, як розкрутитися. Напевно на тебе підписано безліч акаунтів а-ля «нігті Львів» — ці люди вже успішно заробляють на фрілансі. Що повинен знати незалежний майстер, крім технік манікюру:

  • як обробляти фото;
  • як вести Інстаграм;
  • як налаштовувати рекламу в мережі;
  • як вести бізнес на дому легально.

На курсах в школі краси ти дізнаєшся, як стати успішним майстром манікюру від А до Я! Ми проводимо консультації для учнів і допомагаємо знайти роботу після курсів з манікюру.


Життя після курсів манікюру у Львові: де брати клієнтів?

На курси у вас піде від 2-4 днів. Що робити далі? Найчастіше питання нашим викладачам: «Де обслуговувати клієнтів, поки немає грошей на свій кабінет?». Варіантів кілька:

  1. Вдома. Найбільш ощадливий вихід, але не найзручніший. Якщо ти живеш не одна, робота може заважати домашнім. А твій імідж буде страждати. Залиш манікюр на дому для близьких: подруг, сім’ї, близьких знайомих.
  2. Майстер на виїзд. Хороший і бюджетний варіант, якщо немає капіталу, щоб орендувати кабінет. Плюс — це часто зручно для зайнятих клієнтів, адже майстри виїжджають на будинок, в офіс. Мінуси — витрати на пересування, робоче місце і умови можуть бути тобі не зручні.
  3. Оренда місця в салоні. Не обов’язково знімати окреме приміщення, щоб робити манікюр на фрілансі. Щоб покрити витрати на матеріали, на початку зніми стіл. Це набагато економічніше. Плюс, в салонах дотримуються правил санітарії, ти можеш орендувати у них обладнання. Вибирай цей варіант, якщо у тебе вже є постійні клієнти.

Як обійти конкурентів?

курси манікюру для початківців

Так, ми розуміємо твої сумніви. Зараз у Львові тисячі майстрів з манікюру. У них є постійні клієнти, які не будуть змінювати свого майстра. Однак, це не заважає тобі виділитися і сформувати свою базу. Ось поради, які допоможуть утримати клієнтів:

Ходи на виставки, б’юті-заходу. Це необхідно, щоб бути в курсі тенденцій і завести нові знайомства. Зроби візитку з посиланнями на Інстаграм-портфоліо та контактами. Нові клієнти точно підтягнуться!

Підвищуй майстерність. Мало закінчити базовий курс, щоб стати гуру. Ходи на майстер-класи, підвищуй кваліфікацію, освоював нові техніки і види дизайну.

Будь в тренді. Манікюр, як і макіяж підвладний моді. Коли освоїти базові принципи, стеж за модою в манікюрі. Які відтінки, форми, оформлення в тренді? Ти повинна бути першою, хто запропонує модні новинки — тоді найстильніші клієнти прибіжать до тебе!

Пам’ятай, що курси апаратного манікюру Львів можуть змінити твоє життя. Вільний графік роботи, творчість і гідний заробіток в будь-якій країні — приходь за продають навичками у нас!


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%