Курси дієтології у Львові

курси дієтолога

Ще зовсім недавно професія дієтолога нічим не відрізнялася від будь-якої іншої медичної роботи, і курси нутриціології або дієтолога з нуля були рідкістю. Але тепер основи дієтології та нутриціології — це престижне і прибуткове заняття. Це сталося відразу з кількох причин:

 1. Популярність здорового способу життя, викликана нездоровими умовами, в яких доводиться жити сучасній людині. Щоб відчувати себе добре, вже недостатньо п’ятихвилинної зарядки вранці або вітамінного комплексу раз у рік: необхідний комплексний і професійний підхід, тому все більше людей змушені звертатися за допомогою до фахівців, тому дієтологія і нутриціологія для схуднення, навчання і ціни на курси, яких у нас дуже доступні, — стають дуже популярними спеціальностями!
 2. Підвищені вимоги до зовнішності. Зверніть увагу на обкладинки журналів, статті в газетах, телепередачі та кінофільми: кого ми бачимо? Здорові і стрункі люди посміхаються нам і, на жаль, тонко натякають на наше власне недосконалість. Для того, щоб домогтися успіху, недостатньо одних знань, тепер потрібно ще й виглядати ідеально. Можливо, ще й тому послуги дієтолога користуються все більшою популярністю, і курси діетолога- консультанта, навчання яких проходить за спеціальною програмою, — це шанс отримати престижну і високооплачувану роботу.
 3. посилюються тенденції до ожиріння населення. Дієтологія спрямована на те, щоб навчити людину контролювати своє харчова поведінка, а саме: не переїдати, дотримуватися режиму харчування і правила приготування їжі, харчуватися різноманітно, враховувати калорійність, сумісність і хімічний склад продуктів.

Дієтологія — прикладної розділ медицини, присвячений організації раціонального харчування. Перше, що спадає на думку при слові «дієта» — це схуднення. Дійсно, дієтологи займаються цією проблемою. Тим більше що надлишок в кілограмах погано позначається на самопочутті. А неправильна дієта може ще більше нашкодити здоров’ю. Правильно зрозуміти значення їжі і схуднути, без ризику знову поправитися, можна тільки пізнавши основи фітнес дієтології та нутриціології. Як вважають дієтологи і як навчають основи нутриціології, більшість проблем можна полегшити і навіть звести нанівець, якщо дотримуватися правильного раціону.

курси дієтологів

Крім дієтології популярним стає напрямок нутриціології (це взаємозв’язок між харчуванням і здоров’ям людини) або гігієни харчування.

Дієтологи лікують людей, сфера їх інтересів — консервативна медицина: вибір правильного лікувального столу з урахуванням анамнезу, призначення медикаментів і фізичних навантажень, організація харчування в школах, лікарнях, дитячих таборах.

На курсах нутриціології не вчать, як лікувати захворювання, а комплексно вивчають питання харчування, при складанні раціону вони звертають увагу на вік, вага, стать, інші індивідуальні особливості пацієнта. При взаємодії з клієнтом нутриціолог враховує його спосіб життя, він здатний розробити правильний раціон для спортсмена, чоловіки, що набирає масу, або жінки, яка хоче підтримувати поточний вага.

Спортивна нутриціологія пропагує ЗСЖ і правильне харчування. Наука знає про те, як поєднуються ті чи інші продукти, розповідає і навчає, як правильного готувати овочі або м’ясо, щоб зберегти в них корисні речовини. Найчастіше додаткові знання про нутриціології отримують люди, які мають медичні професії, а також персональні тренери і фітнес-інструктори, сертифіковані коучі, дієтологи, фахівці, зайняті в сфері краси.

Для кого призначений курс дієтолога у Львові:

Даний навчальний курс ставить своїм завданням знайомство осіб без медичної освіти або осіб із середньою спеціальною медичною освітою з базової (початкової) програмою по дієтології, з впливом харчового раціону на здоров’я людини, з фізіологічними процесами, що відбуваються в організмі, а також з основними елементами живлення: калорійністю їжі, її хімічним складом, принципами раціонального харчування, в тому числі при надмірній вазі та ожирінні.

Під час навчання на курсах основи дієтології та нутриціології Ви зможете дізнатися:

 • Як їжа впливає на Ваш організм;
 • Які харчові речовини містяться в різних групах продуктів;
 • Як калорійність Вашого раціону пов’язана з Вашим режимом дня;
 • Які продукти можна купувати, а від яких краще утриматися;
 • Як правильно скласти гіпокалорійне меню;
 • Як правильно вибрати раціон при деяких захворюваннях;
 • Як вписати нові знання про харчування в своє повсякденне життя.

Знання по дієтології затребувані в платних медичних центрах, фітнес-клубах, салонах краси, санаторіях і профілакторіях, клініках, що спеціалізуються на схудненні. При наявності середньої медичної освіти можна працювати в даних організаціях за погодженням з наймачем.

Курси дієтолога без мед освіти, вартість яких вказана на сайті, — це також можливість забезпечити правильним і збалансованим харчуванням членів сім’ї або людей, які страждають хронічними захворюваннями, всього лише грамотно склавши їх дієтичний раціон.

Навчальна програма для міста Львів:

курси дієтології
 1. Вступна частина: «Чи знаємо ми їжу?». Основні принципи здорового харчування. Піраміда здорового харчування. Поняття про енергоцінності раціону. Коефіцієнт фізичної активності. Поняття про хімічний склад популярних продуктів харчування і страв.
 2. Основні поняття в дієтології. Основи харчування здорової і хворої людини. Фізіологія травлення. Гігієна харчування.
 3. Основні елементи живлення. Білки в харчуванні людини.
 4. Вуглеводи прості і складні. Глікемічний індекс.
 5. Жири в харчуванні людини. Вітаміни та мінеральні речовини. Вода.
 6. Принципи побудови індивідуального збалансованого раціону харчування на основі аналізу звичного раціону харчування. Розрахунок калорійності і хімічного складу раціону. Дисбаланс в харчуванні як причина порушень здоров’я і появи зайвої ваги.
 7. Ожиріння і надмірна вага. Розрахунок індексу маси тіла. Розрахунок основного енергообміну за формулою ВООЗ. Принципи збалансованого харчування при надлишковій вазі й ожирінні.
 8. Лікувальне харчування при різних захворюваннях. Класифікація лікувальних дієт. Здорове харчування вагітних і годуючих.
 9. Найбільш шкідливі для здоров’я продукти. Харчові добавки. Як правильно вибирати продукти харчування.
 10. Недоліки поширених дієт і систем харчування. Міфи про правильне харчування.

У навчальну програму входять практичні заняття і перегляд тематичних фільмів.

Переваги навчання на дієтолога у нас:

 1. Унікальний курс затребуваною спеціальності на ринку праці: в Білорусі не вистачає дієтологів і нутриціології, фахівців в сфері здорового і раціонального харчування, недостатньо інформації про правильне харчування, а попит на послуги таких фахівців буде з кожним роком зростатиме. А відгуки наших учнів тільки позитивні.
 2. Викладач — практикуючий фахівець в своїй області, який має медичну освіту.
 3. Ви зможете скласти для себе і своєї сім’ї правильну і безпечну дієту під контролем фахівця. А при наявності медичної освіти — складати дієти для Клієнтів з урахуванням їх індивідуальних і медичних особливостей.
 4. Під час практичних занять слухачі отримують навички зі складання індивідуального меню при різних захворюваннях: серцево-судинних; органів травлення; цукровому діабеті; ожирінні; підвищеному рівні холестерину. А також проводиться індивідуальний розрахунок показників індексу маси тіла, добової калорійності раціону і правильному розподілу продуктів харчування протягом доби, визначення належної і фактичної маси тіла.

Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%