Макіяж для фотосесії

Виглядати на всі «сто» на урочистому і важливому заході або фотосесії допоможе вечірній і денний макіяж у Львові. Наш салон краси пропонує замовити цю затребувану послугу за привабливою вартістю.

У нас працюють професійні стилісти, які знають всі актуальні і модні тенденції сучасного макіяжу, вміють правильно розставити акценти і приховати при необхідності недоліки, а також повністю перетворити обличчя і «подати» його у вигідному світлі. Довіртеся нашим фахівцям для того, щоб отримати гарний, грамотний, доречний і модний макіяж в найважливіші моменти у вашому житті.

Записатися на послугу макіяжу до майстра-візажиста в салон краси

Швидко записатися на послугу макіяжу до майстра-візажиста в салон краси — дуже легко! У нас можна замовити професійні послуги з догляду за обличчям і тілом, які допоможуть зберегти і примножити вашу красу. Запис на прийом до фахівця дозволить заретушувати почервоніння шкірних покривів, освіжити відтінок обличчя і змінити його контур в разі необхідності, замаскувати нерівності, прищики, темні кола і «мішки» під очима, а також зробити обличчя сяючим, молодим і здоровим. 

Переваги нашого салону:

Високий професіоналізм наших майстрів;

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Відповідно до актуальних сезонних тенденцій в макіяжі грамотний майстер зможе домогтися створення незабутнього образу, який вигідно виділить жінку на будь-якому заході, привертаючи увагу оточуючих. Мейк-ап від професіоналів передбачає усунення недоліків обличчя і підкреслення його плюсів. Крім професійного макіяжу, багатьох сьогодні цікавить також ціна на алмазний пілінг у Львові, щоб доглядати за особою відповідно до сучасних тенденцій.

Красивий і гармонійний макіяж у Львові подарує вам неповторне відчуття впевненості в собі.


Вибрали послугу?


Потрібна знижка?


Є запитання?

Прайс лист на послуги салону

Послуга

Час

Ціна

Нюдовий макіяж

Від 60 хв

200 грн.

Перманентний макіяж

Від 60 хв

200 грн.

Денний макіяж

Від 60 хв

200 грн.

Вечірній макіяж

Від 60 хв

200 грн.

Випускний макіяж

Від 60 хв

200 грн.

Весільний макіяж

Від 60 хв

200 грн.

Макіяж для фотосесії

Від 60 хв

200 грн.

Наша команда
Паламарчук Анастасія
Майстер макіяжу
Карпенко Володимир
Майстер макіяжу
Наші акції
Акція для нових клієнтів. Знижка 20%.
20%
Приведи подругу і отримай 15% знижки
15%